Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
18W/PD 20W Car Charger
Travel with power
Two Ports Fast Charge
Support multiple charging protocols
PD20W for iPhone 13
With Apple MFi certificated fast charge cable charge your devices in less time
Support Huawei/Xiaomi Fast Charge
USB-A supports up to 18W output and protocols of QC3.0, FCP, AFC, etc.
Two Ports Simultaneous Output
Two ports 17W output for two devices charge at the same time
Travel Safety Guarantee
Internal smart chip with mutiple safety protection
Low Temperature Charge
Upgraded aluminum alloy shell for great heat dissipation
Standard Interface Tight Connection
Reinforced side anti- slip clip for stable connection to cigarette lighter
Invisible Embedded Design
41.4mm standard length, perfectly match with cigarette lighter port
LED Indicator
Soft L ED blue indicator, clearly mark USB interfaces
Apply for Various Car Models
DC 12V-24V wide voltage input, compatible with mainstream models of sedan, SUV, Van, etc.
Various Devices Plug&Play
Connect devices of phone, tablet car recorder and other smart devices
| Tootja | VENTION |
| Tootekood | FFBH0 |
| EAN | 6922794761643 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://ventiontech.com/products/two-port-usb-a-c18-20-car-charger-gray-mini-style-aluminium-alloy-type?_pos=2&_psq=FFBH0&_ss=e&_v=1.0 |
| .: Toimimine :. | |
| Fast charging technology | Quick Charge 3.0/Quick Charge 4 |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Sisendpinge | 12 - 24 V |
| .: Võimsus :. | |
| Port 1 output power | 30 W |
| Port 2 output power | 30 W |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Compliance certificates | CE/RoHS |
| Sustainability compliance | Jah |
| Warranty period | 1 year(s) |
| Funktsioonid | |
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Kõrgus | 41.4 mm |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Box |
| Muud andmed | |
| Unit Box Height | 0.12 |
| Unit Box Length | 0.03 |
| Unit Box Width | 0.07 |
| Minimum Output Voltage | 4.5 V |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.000252 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.04 kg |
| Summary | Vention Two-Port USB A+C(18/20) Car Charger Gray Mini Style Aluminium Alloy Type. Charger type: Auto, Power source type: Cigar lighter, Charger compatibility: Universal. Input voltage: 12 - 24 V, Maximum output voltage: 20 V. USB Type-C ports quantity: 1, Fast charging, Power protection features: Over current, Over power, Over voltage, Overheating, Short circuit, Under voltage. Product colour: Grey |
| Product colour | Grey |
| Fast charging | Jah |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| Maximum Output Voltage | 20 V |
| Charger type | Auto |
| Charger compatibility | Universal |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| LED indicators | Jah |
| Power protection features | Over current/Over power/Over voltage/Overheating/Short circuit/Under voltage |
| Power source type | Cigar lighter |
| Diameter | 25 mm |
| Housing material | Aluminium |
| Maximum power | 30 W |
| Number of outputs | 2 outputs |
| Port 1 output current | 5 A |
| Port 2 output current | 3 A |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||