Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
| Tootja | VENTION |
| Tootekood | TZ-FEQW0-EU-01 |
| EAN | 6922794786387 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | ventiontech.com/products/2-port-usb-c-a-gan-charger-30w-30w-with-usb-c-to-usb-c-cable?variant=45726214488230 |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | FEQW0-EU |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 57.4 mm |
| Sügavus | 33 mm |
| Kõrgus | 33 mm |
| Toote kaal | 60 g |
| Muud andmed | |
| Unit Box Height | 0.115 |
| USB Type-A ports quantity | 1 |
| Fast charging | Jah |
| Product colour | White |
| Unit Calculated Weight | 0.1 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.0002818 cubm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Box Width | 0.07 |
| Unit Box Length | 0.035 |
| Charger compatibility | Smartphone |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
