Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Our wall chargers are excellent for charging smartphones, tablets, or other mobile devices such as laptops through electrical outlets. The charging adapter has a maximum power output of 45W, featuring 1x USB-C and 1x USB-A charging ports that allow the simultaneous charging of up to two devices from a single outlet. The use of high-quality components of the latest GaN technology allows for a much more compact and lighter design of power supplies and thus enables higher charging performance with significantly lower heat development. Intelligent and state-of-the-art chipsets continuously control and monitor the charging power and temperature throughout the entire charging process. Our 45W charging adapter is Intertek GS certified and, in addition to all relevant protective mechanisms, also boasts a shock- and fire-resistant V0-rated housing made of polycarbonate, ensuring the highest level of safety.
| Tootja | MEDIARANGE |
| Tootekood | MRMA113-2 |
| EAN | 4260664878988 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.mediarange.de/en/products/product_search/index.pmode/modul,detail,3782/index.pmode?pst=MRMA113-2 |
| .: Toimimine :. | |
| Fast charging technology | Quick Charge 3.0 |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Sisendpinge | 100 - 240 V |
| Sisendvool | 1 A |
| .: Võimsus :. | |
| Port 1 output power | 45 W |
| Port 2 output power | 18 W |
| Funktsioonid | |
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| Mudeli originaalnimi | MRMA113-2 |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 35.5 mm |
| Sügavus | 83.1 mm |
| Kõrgus | 35.8 mm |
| Toote kaal | 92 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Hanging box |
| Muud andmed | |
| Unit Calculated Weight | 0.1435 kg |
| Output current (5V) | 3 A |
| Unit Box Height | 0.045 |
| Unit Box Length | 0.12 |
| Unit Box Width | 0.08 |
| Units per Shipping Box | 20 |
| Unit Calculated Volume | 0.0006279 cubm |
| Minimum Output Voltage | 3.3 V |
| Summary | MediaRange MRMA113-2. Charger type: Indoor, Power source type: AC, Charger compatibility: Smartphone, Tablet. Input voltage: 100 - 240 V, Maximum output voltage: 20 V. USB Type-C ports quantity: 1, Fast charging, Power protection features: Over voltage, Overcharge, Overheating, Short circuit. Product colour: White |
| Product colour | White |
| Fast charging | Jah |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| Programmable power supply (PPS) | Jah |
| Gallium nitride (GaN) transistors | Jah |
| Efficiency (@10 %) | 64.64 % |
| Efficiency at low load (10%) | Jah |
| Maximum Output Voltage | 20 V |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 2 |
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Smartphone/Tablet |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Power protection features | Over voltage/Overcharge/Overheating/Short circuit |
| Power source type | AC |
| Housing material | Polycarbonate (PC) |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Maximum power | 45 W |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||