Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Trust Maxo. Laadija tüüp: Hoonesisene, Toiteallika tüüp: Vahelduvvool, Laadija ühilduvus: Universaalne. Väljundpinge (max): 20 V. Kiirlaadimine, Toite kaitsefunktsioonid: Ülekütmine, Ülekoormus, Lühis. Kaabli pikkus: 2 m, Toote värv: Valge
| Tootja | TRUST |
| Tootekood | 25522 |
| EAN | 8713439255225 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.trust.com/en/product/25522-maxo-45w-usb-c-gan-charger-eu?q=25522 |
| .: Üldised omadused :. | |
| Laadija tüüp | Hoonesisene |
| Laadija ühilduvus | Universaalne |
| Pistiku tüüp | Tüüp C |
| .: Disain :. | |
| Üheaegselt ühendatud seadmete arv (max) | 1 |
| Korpuse materjal | Akrüülnitriil butadieen stüreen (ABS), Ringlussevõetud polükarbonaat (rPC) |
| Toote värv | Valge |
| .: Toimimine :. | |
| Programmeeritav toiteallikas (PPS) | Jah |
| Kiirlaadimise tehnoloogia | Power Delivery 3.0 |
| Fast charging technology | Power Delivery 3.0 |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Toiteallika tüüp | Vahelduvvool |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Kiirlaadimine | Jah |
| Toite kaitsefunktsioonid | Ülekütmine, Ülekoormus, Lühis |
| .: Võimsus :. | |
| Väljundpinge (max) | 20 V |
| Väljundpinge (min) | 5 V |
| Funktsioonid | |
| Maksimaalne võimsus | 45 W |
| Mudeli originaalnimi | Maxo 45W USB-C GaN |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Toote kaal | 73 g |
| Laius | 49 mm |
| Laius | 49 mm |
| Sügavus | 32 mm |
| Kõrgus | 82 mm |
| Sügavus | 32 mm |
| Kõrgus | 82 mm |
| Toote kaal | 73 g |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi kaal | 113 g |
| Muud andmed | |
| Charger compatibility | Universal |
| Unit Calculated Volume | 0.00118 cubm |
| Units per Shipping Box | 20 |
| Unit Box Width | 0.145 |
| Unit Box Length | 0.13 |
| Unit Box Height | 0.035 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Unit Calculated Weight | 0.195 kg |
| Charger type | Indoor |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 1 |
| Maximum Output Voltage | 20 V |
| Minimum Output Voltage | 5 V |
| USB power delivery | Jah |
| Programmable power supply (PPS) | Jah |
| Summary | Trust Maxo 45W USB-C GaN Charger. Charger type: Indoor, Power source type: AC, Charger compatibility: Universal. Maximum output voltage: 20 V. Fast charging, Power protection features: Overheating, Overload, Short circuit. Cable length: 2 m, Product colour: White |
| Power plug type | Type C |
| Product colour | White |
| Fast charging | Jah |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| Power protection features | Overheating/Overload/Short circuit |
| Power source type | AC |
| Housing material | Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS),Recycled Polycarbonate (rPC) |
| Maximum power | 45 W |
| Package weight | 113 g |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||