Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 107.47 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Power that moves with you
Powered by the AMD Ryzen™ AI Max+ 395 processor with 50 TOPS NPU and pro-grade graphics, the ProArt GoPro Edition is optimized for real-time video enhancements, AI upscaling, and heavy editing workloads. Whether you’re handling 4K GoPro footage or running AI-assisted edits, this laptop ensures smooth, uncompromised performance.
| Tootja | ASUS |
| Tootekood | 90NB17X2-M00270 |
| EAN | 4711636384544 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tooteseeria | ProArt |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Convertible (Folder) |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 13.3 " |
| Ekraani resolutsioon | 2880 x 1800 pixels |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| HD tüüp | 3K |
| Ekraani pind | Gloss |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori sagedus | 3 GHz |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen™ AI Max+ |
| Protsessori mudel | 395 |
| Protsessori Turbo Boost sagedus | 5.1 GHz |
| Protsessori vahemälu tüüp | L2 & L3 |
| Protsessorituumad | 16 |
| Protsessori harud | 32 |
| L3-vahemälu | 64 MB |
| .: Mälu :. | |
| Sisemälu | 128 GB |
| Sisemälu tüüp | LPDDR5x-SDRAM |
| Maksimaalne sisemälu | 128 GB |
| .: Kõvaketas :. | |
| SSD ketta maht | 1000 GB |
| Salvestusmaht kokku | 1000 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| .: Kaamera :. | |
| Esikaamera | Jah |
| Optiline draiv | |
| Optilise seadme tüüp | Ei |
| .: Võrgustumine :. | |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ethernet LAN | Ei |
| Lisaseadmed | |
| Integreeritud kaardilugeja | Jah |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Klaviatuur ja hiir | |
| Numbriklaviatuur | Ei |
| Klaviatuuri taustavalgus | Jah |
| Osutamisseade | Touchpad |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akuelementide arv | 4 |
| Akutehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Aku mahutavus | 73 Wh |
| AC-adapteri toide | 200 W |
| AC-adapteri sagedus | 50/60 Hz |
| AC-adapteri sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-adapteri väljundpinge | 20 V |
| Turvalisus | |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Jah |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 298.2 mm |
| Sügavus | 209.9 mm |
| Muud näitajad | |
| Password protection | Jah |
| Password protection type | BIOS/User |
| Market positioning | Performance |
| SSD form factor | M.2 |
| Processor manufacturer | AMD |
| NVMe | Jah |
| Windows Hello | Jah |
| High Dynamic Range (HDR) technology | HDR True Black 500 |
| RGB colour space | DCI-P3 |
| Colour Gamut | 100 % |
| Processor generation | AMD Ryzen AI Max 300 Series |
| Introduction year | 2026 |
| Unit Box Height | 0.385 |
| Unit Box Length | 0.5 |
| Unit Box Width | 0.185 |
| On-board GPU manufacturer | AMD |
| Compliance certificates | REACH |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.03561 cubm |
| Unit Calculated Weight | 6.16 kg |
| Neural Processor Unit (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Microsoft Copilot | Jah |
| Copilot+ PC | Jah |
| Summary | ASUS ProArt PX13 HN7306EAC-LX041X GoPro Edition Copilot+ PC. Product type: Hybrid (2-in-1), Form factor: Convertible (Folder). Processor family: AMD Ryzen™ AI Max+, Processor model: 395, Processor frequency: 3 GHz. Display diagonal: 33.8 cm (13.3"), HD type: 3K, Display resolution: 2880 x 1800 pixels, Touchscreen. Internal memory: 128 GB, Internal memory type: LPDDR5x-SDRAM. Total storage capacity: 1 TB, Storage media: SSD. Operating system installed: Windows 11 Pro. Product colour: Black |
| Product colour | Black |
| Colour name | Nano Black |
| USB Type-C charging port | Jah |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Jah |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Jah |
| NPU performance up to | 50 TOPs |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| Total SSDs capacity | 1000 GB |
| On-board graphics card | Jah |
| On-board graphics card family | AMD Radeon |
| On-board graphics card model | AMD Radeon 8060S |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Total processor performance up to | 126 TOPs |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 1 |
| Face recognition | Jah |
| Infrared (IR) camera | Jah |
| Copilot key | Jah |
| L2 cache | 16 MB |
| Front camera HD type | Full HD |
| Certified refurbished | Ei |
| Display response rise/fall | 0.2 ms |
| Display back cover material | Aluminium |
| Maximum display brightness (HDR) | 500 cd/m² |
| USB4 Gen 3x2 ports quantity | 2 |
| Loomulik kuvasuhe | 16:10 |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Tootja koduleht | https://www.asus.com/laptops/for-creators/proart/proart-gopro-edition-px13-hn7306/ |
| Antenni tüüp | 2x2 |
| AC-adapteri väljundvool | 10 A |
| Toote kaal | 1390 g |
| Combo headphone/mic port | Jah |
| DC-in jack | Jah |
| Mobile network connection | Ei |
| HDMI version | 2.1 |
| Seadme tüüp | Hybrid (2-in-1) |
| Memory form factor | On-board |
| Kontrastisuhe | 1000000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Speakers manufacturer | Harman Kardon |
| Audio system | Smart Amp |
| Built-in microphone | Jah |
| Display brightness | 400 cd/m² |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Front camera resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Height (front) | 15.8 mm |
| Height (rear) | 17.7 mm |
| Housing material | Aluminium |
| Mudeli originaalnimi | HN7306EAC-LX041X GoPro Edition Copilot+ PC |
| Panel Type | OLED |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||