Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 80.46 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Power up your play
Draw more frames and win more games with the brand new Strix G16 and Windows 11 Pro. Powered by up to an AMD Ryzen™ 9 9955HX3D processor and up to an NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 Ti Laptop GPU boasting a max TGP of 140W with Dynamic Boost, be ready to dominate the competition in all of the latest games. With up to 32GB of 5600MHz DDR5 RAM and PCIe Gen 4.0 SSD storage, and the ability to upgrade one slot to a PCIe Gen 5 drive*, large game libraries and intense multitasking sessions are a breeze for this gaming machine.
| Tootja | ASUS |
| Tootekood | 90NR0NJ7-M00690 |
| EAN | 4711636272155 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tooteseeria | ROG Strix |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Clamshell |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 16 " |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1200 pixels |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| HD tüüp | WUXGA |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori sagedus | 2.4 GHz |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen™ 9 |
| Protsessori mudel | 8940HX |
| Protsessori Turbo Boost sagedus | 5.3 GHz |
| Protsessori vahemälu tüüp | L2 & L3 |
| Protsessorituumad | 16 |
| Protsessori harud | 32 |
| L3-vahemälu | 64 MB |
| .: Mälu :. | |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5-SDRAM |
| Maksimaalne sisemälu | 64 GB |
| Mälu taktsagedus | 5200 MHz |
| Mälupesad | 2x SO-DIMM |
| .: Kõvaketas :. | |
| SSD ketta maht | 1000 GB |
| Salvestusmaht kokku | 1000 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Graafikakaart | |
| Eraldiseisva graafika mälu tüüp | GDDR7 |
| .: Kaamera :. | |
| Esikaamera | Jah |
| Optiline draiv | |
| Optilise seadme tüüp | Ei |
| .: Võrgustumine :. | |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Jah |
| Lisaseadmed | |
| Integreeritud kaardilugeja | Ei |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Klaviatuur ja hiir | |
| Numbriklaviatuur | Ei |
| Klaviatuuri taustavalgus | Jah |
| Osutamisseade | Touchpad |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akuelementide arv | 4 |
| Akutehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Aku mahutavus | 90 Wh |
| AC-adapteri toide | 280 W |
| AC-adapteri sagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-adapteri sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-adapteri väljundpinge | 20 V |
| Turvalisus | |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Jah |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 354 mm |
| Sügavus | 264 mm |
| Muud näitajad | |
| Password protection | Jah |
| Password protection type | BIOS/User |
| Market positioning | Gaming |
| SSD form factor | M.2 |
| Anti-glare screen | Jah |
| Processor manufacturer | AMD |
| NVMe | Jah |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Dolby Vision |
| RGB colour space | sRGB |
| Colour Gamut | 100 % |
| Processor generation | AMD Ryzen 8000 Series |
| Introduction year | 2025 |
| Unit Box Height | 0.105 |
| Unit Box Length | 0.42 |
| Unit Box Width | 0.33 |
| CnCode | 84713000 |
| On-board GPU manufacturer | AMD |
| Additional model naming | G614PR-RV092W |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.01455 cubm |
| Unit Calculated Weight | 5.2 kg |
| Microsoft Copilot | Jah |
| Copilot+ PC | Ei |
| Summary | ASUS ROG Strix G16 G614PR-RV092W. Product type: Laptop, Form factor: Clamshell. Processor family: AMD Ryzen™ 9, Processor model: 8940HX, Processor frequency: 2.4 GHz. Display diagonal: 40.6 cm (16"), HD type: WUXGA, Display resolution: 1920 x 1200 pixels. Internal memory: 16 GB, Internal memory type: DDR5-SDRAM. Total storage capacity: 1 TB, Storage media: SSD. On-board graphics card model: AMD Radeon 610M. Operating system installed: Windows 11 Home. Product colour: Black, Grey |
| Product colour | Black,Grey |
| Colour name | Eclipse Gray |
| USB Type-C charging port | Jah |
| Fast charging | Jah |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Jah |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Jah |
| Discrete graphics card memory | 12 GB |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| Total SSDs capacity | 1000 GB |
| Discrete graphics card | Jah |
| Discrete graphics card model | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| On-board graphics card | Jah |
| On-board graphics card family | AMD Radeon |
| On-board graphics card model | AMD Radeon 610M |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 2 |
| Discrete GPU manufacturer | NVIDIA |
| Copilot key | Jah |
| L2 cache | 16 MB |
| Front camera HD type | Full HD |
| Certified refurbished | Ei |
| Keyboard backlit colour | RGB |
| Fast charging time (50%) | 30 min |
| Power adapter barrel connector | 6.0 mm |
| Display response rise/fall | 3 ms |
| USB4 Gen 3x2 ports quantity | 2 |
| Box contents | ROG Impact Gaming Mouse |
| Loomulik kuvasuhe | 16:10 |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Tootja koduleht | https://rog.asus.com/laptops/rog-strix/rog-strix-g16-2025-g614/ |
| Antenni tüüp | 2x2 |
| AC-adapteri väljundvool | 14 A |
| Toote kaal | 2500 g |
| Combo headphone/mic port | Jah |
| DC-in jack | Jah |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Mobile network connection | Ei |
| HDMI version | 2.1 |
| Seadme tüüp | Laptop |
| Memory form factor | SO-DIMM |
| Maksimaalne värskendussagedus | 165 Hz |
| Number of built-in speakers | 2 |
| NVIDIA G-SYNC | Jah |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Audio system | Smart Amp |
| Built-in microphone | Jah |
| Display brightness | 300 cd/m² |
| Ethernet LAN data rates | 10/100/1000 Mbit/s |
| Height (front) | 22.6 mm |
| Height (rear) | 30.4 mm |
| Housing material | Plastic |
| Mudeli originaalnimi | G614PR-RV092W |
| Panel Type | IPS-Level |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||