Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
VA1091 (25800 mAh) PD 100W power bank
Dedicated 25800 mAh power bank for laptop charging with 100W PD3.0 / QC3.0 support
• Up to 100W Output Power (for laptop & other devices charging via Power Delivery USB-C)
• Overload, overcharge, overdischarge, short circuit protection
• Advanced LED shows the remaining capacity
• Airplane friendly (hand luggage only)
USB-C - USB-C cable is included.
Fully charged portable battery can recharge Macbook Air one time.
Portable battery estimated recharge time : 2 hours (using PD 65W charger)
| Tootja | RIVACASE |
| Tootekood | VA1091 |
| EAN | 24260709016348 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| Muud näitajad | |
| Fast charging technology | Power Delivery/Quick Charge 3.0 |
| USB Type-C connector | Jah |
| USB Type-A output ports | 2 |
| Unit Calculated Weight | 0.717 kg |
| Product Net Weight | 0.44 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.001723 cubm |
| Units per Shipping Box | 12 |
| Unit Box Width | 0.175 |
| Unit Box Length | 0.175 |
| Unit Box Height | 0.03 |
| USB Type-C ports quantity | 2 |
| USB Type-A connector | Jah |
| Total output power | 100 W |
| Tootja koduleht | rivacase.com/en/home/VA1091-25800-mAh-EN-PD-100W-power-bank-detail |
| Laius | 135 mm |
| Sügavus | 135 mm |
| Kõrgus | 23 mm |
| Aku mahutavus | 25800 mAh |
| Ekraani tüüp | LED |
| Mudel | VA1091 |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
