Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 11.50 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Experience immersive gaming with the MAG 275QF E20 gaming monitor. It features a 2560 x 1440 (WQHD) panel, a 200Hz refresh rate, and a rapid 0.5ms (GtG, Min) response time. The monitor is HDR Ready, enhancing eye-catching details through adjustments in contrast and shadows. Designed for competitive FPS, first-person RPG/MMORPG, and flight/racing simulator genres, the MSI MAG 275QF E20 gaming monitor takes casual gaming to a new level, challenging players to see beyond the game.
MSI's mainstream MAG series epitomizes stability and durability and is built to withstand the most intense gaming sessions. The entire lineup features robust construction with metallic-like hardness and excellent heat dissipation, ensuring stability for all critical gaming components.
SMOOTHEN OUT YOUR GAMEPLAY
The MSI Gaming Monitor is built with Adaptive Sync technology to achieve the smooth visuals for your gameplay. Adaptive Sync technology will sync the refresh rate of your monitor with your GPU to eliminate screen tearing or stuttering. The ultra-smooth and lag-free visuals that Adaptive Sync provide will allow you to enjoy the game the way it was meant to be enjoyed.
| Tootja | MSI |
| Tootekood | MAG 275QF E20 |
| EAN | 4711377386302 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.msi.com/Monitor/MAG-275QF-E20/Overview |
| .: Üldised omadused :. | |
| AMD FreeSync | Jah |
| Maksimaalne värskendussagedus | 200 Hz |
| NVIDIA G-SYNC | Ei |
| Toitevoolu tüüp | Internal |
| .: Toimimine :. | |
| VESA Adaptive Sync support | Jah |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| .: Ekraan :. | |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Ekraani diagonaal | 27 " |
| Ekraani resolutsioon | 2560 x 1440 pixels |
| HD tüüp | Wide Quad HD |
| Kontrasti suhe (dünaamiline) | 100000000:1 |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LCD |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| HDMI-portide arv | Jah |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| .: Võimsus :. | |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 31 kWh |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Kontrastisuhe | 1200:1 |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kaamera | Ei |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 100 - 240 V |
| Mudeli originaalnimi | MAG 275QF E20 |
| Muud funktsioonid | |
| Front bezel colour | Black |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Box |
| Muud andmed | |
| EPREL Registration Number | 2479879 |
| Market positioning | Gaming |
| DisplayPort version | 1.4a |
| Tilt adjustment | Jah |
| Anti-glare screen | Jah |
| Colour Gamut | 90 % |
| Unit Box Height | 0.455 |
| Unit Box Length | 0.685 |
| Unit Box Width | 0.125 |
| EPREL Version Number | 2 |
| Data Sheet (Link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2479879/fiches?language=EN |
| Unit Calculated Volume | 0.03896 cubm |
| Product Net Weight | 3.95 kg |
| Unit Calculated Weight | 6.35 kg |
| Summary | MSI MAG 275QF E20. Display diagonal: 68.6 cm (27"), Display resolution: 2560 x 1440 pixels, HD type: Wide Quad HD, Display technology: LCD, Response time: 0.5 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. VESA mounting. Product colour: Black |
| Product colour | Black |
| Tilt angle range | -5 - 20 ° |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Frameless design | Jah |
| sRGB coverage (typical) | 115 % |
| Adobe RGB coverage | 82 % |
| DCI-P3 coverage | 90 % |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Jah |
| Built-in speaker(s) | Ei |
| Cable lock slot | Jah |
| Cable lock slot type | Kensington |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| DVI port | Ei |
| Energy efficiency class | F |
| HDMI version | 2.0b |
| Headphone out | Jah |
| Screen shape | Flat |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1440 |
| Supported video modes | 1440p |
| VESA mounting | Jah |
| Built-in USB hub | Ei |
| Colour depth | 8 bit |
| Depth (with stand) | 220.09 mm |
| Depth (without stand) | 57.9 mm |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Height (with stand) | 454.34 mm |
| Height (without stand) | 360.7 mm |
| Height adjustment | Ei |
| Horizontal scan range | 130.56 - 544 kHz |
| Package depth | 129 mm |
| Package height | 456 mm |
| Package weight | 6240 g |
| Package width | 684 mm |
| Panel Type | Rapid IPS |
| Pixel Pitch | 0.2331 x 0.2331 mm |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Response Time | 0.5 ms |
| Vertical scan range | 48 - 200 Hz |
| Viewable size, horizontal | 596.736 mm |
| Viewable size, vertical | 335.664 mm |
| Viewing angle, horizontal | 178 ° |
| Viewing angle, vertical | 178 ° |
| Weight (with stand) | 3950 g |
| Width (with stand) | 613.3 mm |
| Width (without stand) | 613.3 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||