Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Trust Primo. Klaviatuuri kujutegur: Täissuuruses (100%), Ühenduvustehnoloogia: Juhtmevaba, Seadme liides: Raadioside, Klaviatuuri klahvilüliti: Membraaniga klahvlüliti, Klaviatuuri paigutus: QWERTY, Soovituslik kasutus: Universaalne. Toote värv: Must. Hiir kaasa arvatud
| Tootja | TRUST |
| Tootekood | 25347 |
| EAN | 8713439253474 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Soovituslik kasutus | Universaalne |
| Toote värv | Must |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Randmetugi | Ei |
| .: Toimimine :. | |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optiline |
| Muud näitajad | |
| Toote kuju | Mõlemakäeline |
| Unit Calculated Volume | 0.004265 cubm |
| Receiver included | Jah |
| Wireless receiver interface | USB Type-A |
| Scrolling directions | Vertical |
| Wrist rest | Ei |
| Scroll type | Wheel |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Recommended usage | Universal |
| Keyboard form factor | Full-size (100%) |
| User guide | Jah |
| Unit Calculated Weight | 0.82 kg |
| Juhtmeta vastuvõtja liides | USB tüüp A |
| Summary | Trust Primo. Keyboard form factor: Full-size (100%), Connectivity technology: Wireless, Device interface: RF Wireless, Keyboard key switch: Membrane, Keyboard layout: QWERTY, Recommended usage: Universal. Product colour: Black. Mouse included |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Unit Box Width | 0.155 |
| Unit Box Length | 0.53 |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 11 |
| Unit Box Height | 0.04 |
| Kogus transpordikasti kohta | 10 |
| Vastuvõtja tüüp | Mikro-vastuvõtja |
| Klahvide tüüp | Sissevajutatavad nupud |
| Kerimissuund | Vertikaalne |
| Kujutegur | Ambidextrous |
| Liikumise resolutsioon | 1200 DPI |
| Kerimine | Jah |
| Klaviatuuri klahvilüliti | Membraaniga klahvlüliti |
| Skrolli tüüp | Ratas |
| Keyboard key switch | Membrane |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Klaviatuuri kujutegur | Täissuuruses (100%) |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Muud toetatud operatsioonisüsteemid | ChromeOS |
| Osutamisseade | Ei |
| Osutamisseade | Ei |
| Windows-klahv | Jah |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Vastuvõtja kaasa arvatud | Jah |
| Toiteallika tüüp | Patarei |
| Backlight | Ei |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Kaasnevate toodete arv | 2 tk |
| Klaviatuuri kaal | 445 g |
| Hiire kaal | 55 g |
| Tootja koduleht | https://www.trust.com/en/product/25347-primo-wireless-deskset |
| Hiir kaasa arvatud | Jah |
| Akud kaasa arvatud | Jah |
| Klaviatuuri keel | QWERTY |
| Klaviatuuri keel | US English |
| Klaviatuuri keel | Ameerika inglise keel |
| Numbriklaviatuur | Jah |
| Numbriklaviatuur | Jah |
| Seadme liides | Raadioside |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmevaba |
| Kaitseomadused | Veekindel |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Tagantvalgustus | Ei |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 11.0 Big Sur/Mac OS X 12.0 Monterey/Mac OS X 13.0 Ventura |
| Toiteallika tüüp | Battery |
| Protection features | Spill resistant |
| Windows keys | Jah |
| Windows operating systems supported | Windows 10/Windows 11 |
| Batteries Included | Jah |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Device interface | RF Wireless |
| Klaviatuuri keel | ENG |
| Keyboard weight | 445 g |
| Mudel | Primo |
| Mouse included | Jah |
| Mouse weight | 55 g |
| Movement Detection Technology | Optical |
| Movement Resolution | 1200 DPI |
| Number of products included | 2 pc(s) |
| Receiver type | Micro receiver |
| Scroll | Jah |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||