Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
| Tootja | VENTION |
| Tootekood | KTABG |
| EAN | 6922794709928 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Toote värv | Black |
| .: Ühendus :. | |
| Kaabli pikkus | 1.5 m |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Toote kaal | 48 g |
| Muud näitajad | |
| Warranty period | 1 year(s) |
| Linux operating systems supported | Jah |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Scroll type | Wheel |
| Buttons quantity | 3 |
| Scrolling directions | Vertical |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Buttons durability (million clicks) | 10 |
| Unit Box Height | 0.04 |
| Unit Box Length | 0.14 |
| Unit Box Width | 0.09 |
| Unit Calculated Volume | 0.0005154 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.104 kg |
| USB Type-C charging port | Ei |
| Vertical design | Ei |
| Thumb rest | Ei |
| Kogus transpordikasti kohta | 96 |
| Kujutegur | Ambidextrous |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -6 - 46 °C |
| Pakendi tüüp | Hanging box |
| Buttons type | Pressed buttons |
| AC-adapter kaasa arvatud | Ei |
| Tootja koduleht | https://ventiontech.com/products/3-button-usb-wired-mouse?_pos=1&_sid=e3204c8ec&_ss=r |
| Laius | 65 mm |
| Sügavus | 108 mm |
| Kõrgus | 37 mm |
| Ergonomic design | Jah |
| Illumination | Ei |
| Mac operating systems supported | Jah |
| Mobile operating systems supported | Android |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Plug and Play | Jah |
| Programmable mouse buttons | Ei |
| Purpose | Universal |
| Windows operating systems supported | Jah |
| Works on any surface | Jah |
| Connectivity Technology | Wired |
| Device interface | USB Type-A |
| Movement Resolution | 1200 DPI |
| Power Source | Cable |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
