Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Trust GXT 109P FELOX. Toote kuju: Mõlemakäeline. Seadme liides: USB tüüp A, Liikumise resolutsioon: 6400 DPI, Klahvide tüüp: Sissevajutatavad nupud, Nuppude arv: 6, Skrolli tüüp: Ratas, AC unified management & maintenance (Fit AP mode): 20 G. Valgustuse värv: Multi. Toiteallikas: Kaabel. Toote värv: Roosa
| Tootja | TRUST |
| Tootekood | 25068 |
| EAN | 8713439250688 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Toote värv | Roosa |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Ergonoomiline disain | Ei |
| .: Toimimine :. | |
| Valgustus | Jah |
| Valgustuse värv | Multi |
| Kerimisrataste arv | 1 |
| Kohandatav liikumise resolutsioon | Jah |
| Nuppude arv | 6 |
| Nupu funktsioonid | DPI lüliti |
| .: Ühendus :. | |
| Kaabli pikkus | 1.5 m |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Toiteallikas | Kaabel |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi kõrgus ( mm ) | 182 mm |
| Pakendi sügavus | 142 mm |
| Pakendi laius ( mm ) | 47 mm |
| Pakendi kaal | 164 g |
| Toote kaal | 108 g |
| Muud näitajad | |
| Customizable weight | Ei |
| Hiire liigutamiskiirus | 60 ips |
| Mouse tracking speed | 60 ips |
| AC unified management & maintenance (Fit AP mode) | 20 G |
| Customizable movement resolution | Jah |
| Acceleration (max) | 20 G |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 8471607000 |
| Scrolling directions | Vertical |
| Button functions | DPI switch |
| Buttons quantity | 6 |
| Scroll type | Wheel |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Illumination colour | Multi |
| Toote kuju | Mõlemakäeline |
| Summary | Trust GXT 109P FELOX. Form factor: Ambidextrous. Device interface: USB Type-A, Movement resolution: 6400 DPI, Buttons type: Pressed buttons, Buttons quantity: 6, Scroll type: Wheel, Acceleration (max): 20 G. Illumination colour: Multi. Power source: Cable. Product colour: Pink |
| Unit Calculated Weight | 0.177 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.001437 cubm |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Jah |
| Units per Shipping Box | 40 |
| Unit Box Width | 0.14 |
| Unit Box Length | 0.18 |
| Product colour | Pink |
| Unit Box Height | 0.045 |
| Silent click | Ei |
| Vaikne klikk | Ei |
| Harmonized System (HS) kood | 8471607000 |
| Klahvide tüüp | Sissevajutatavad nupud |
| Kerimissuund | Vertikaalne |
| Kujutegur | Ambidextrous |
| Programmeeritavad hiirenupud | Ei |
| Liikumise resolutsioon | 6400 DPI |
| Skrolli tüüp | Ratas |
| Kohandatav kaal | Ei |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Sisseehitatud mälu | Ei |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Laius | 70 mm |
| Tootja koduleht | https://www.trust.com/en/product/25068-gxt-109p-felox-gaming-mouse-pink |
| Laius | 70 mm |
| Sügavus | 42 mm |
| Kõrgus | 131 mm |
| Sügavus | 42 mm |
| Kõrgus | 131 mm |
| Toote materjal | Akrüülnitriil butadieen stüreen (ABS) |
| Country of origin | China |
| Seadme liides | USB tüüp A |
| Ergonomic design | Ei |
| Otstarve | Mängimine |
| Päritoluriik | Hiina |
| Illumination | Jah |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Programmable mouse buttons | Ei |
| Purpose | Gaming |
| Windows operating systems supported | Jah |
| Sisseehitatud mälu | Ei |
| Device interface | USB Type-A |
| Mudel | GXT 109P FELOX |
| Movement Resolution | 6400 DPI |
| Package depth | 142 mm |
| Package height | 182 mm |
| Package weight | 164 g |
| Package width | 47 mm |
| Power Source | Cable |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||