Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Trust Bayo II. Toote kuju: Parempoolne, Vertikaalne. Seadme liides: USB tüüp A, Liikumise resolutsioon: 2400 DPI, Nuppude arv: 6, Skrolli tüüp: Ratas. Toiteallikas: Kaabel. Toote värv: Must
| Tootja | TRUST |
| Tootekood | 25144 |
| EAN | 8713439251449 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Material | Polycarbonate (PC) |
| Toote värv | Must |
| Ergonoomiline disain | Jah |
| .: Toimimine :. | |
| Kerimisrataste arv | 1 |
| Kohandatav liikumise resolutsioon | Jah |
| Nuppude arv | 6 |
| .: Ühendus :. | |
| Kaabli pikkus | 1.5 m |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Toiteallikas | Kaabel |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Toote kaal | 121 g |
| Muud näitajad | |
| Toote kuju | Parempoolne |
| Summary | Trust Bayo II. Form factor: Right-hand, Vertical design. Device interface: USB Type-A, Movement resolution: 2400 DPI, Buttons quantity: 6, Scroll type: Wheel. Power source: Cable. Product colour: Black |
| Unit Calculated Weight | 0.24 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.002329 cubm |
| USB Type-C laadimisport | Ei |
| Unit Box Width | 0.08 |
| Unit Box Length | 0.15 |
| Unit Box Height | 0.13 |
| Vertical design | Jah |
| Linux operating systems supported | Jah |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Scroll type | Wheel |
| Buttons quantity | 6 |
| Number of movement resolution modes | 4 |
| Customizable movement resolution | Jah |
| USB power delivery | Ei |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ei |
| USB Type-C charging port | Ei |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 11 |
| Kogus transpordikasti kohta | 40 |
| Vaikne klikk | Jah |
| Silent click | Jah |
| Vertikaalne | Jah |
| Liikumise resolutsioonide režiimide arv | 4 |
| Kujutegur | Right-hand |
| Liikumise resolutsioon | 2400 DPI |
| Skrolli tüüp | Ratas |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Jah |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Muud toetatud operatsioonisüsteemid | ChromeOS |
| Laius | 77 mm |
| Tootja koduleht | https://www.trust.com/en/product/25144-bayo-ii-ergonomic-mouse-black |
| Laius | 77 mm |
| Sügavus | 120 mm |
| Kõrgus | 73 mm |
| Sügavus | 120 mm |
| Kõrgus | 73 mm |
| Toote materjal | Polükarbonaat |
| Seadme liides | USB tüüp A |
| Ergonomic design | Jah |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 12.0 Monterey/Mac OS X 13.0 Ventura |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Windows operating systems supported | Windows 10/Windows 11 |
| Device interface | USB Type-A |
| Mudel | Bayo II |
| Movement Resolution | 2400 DPI |
| Power Source | Cable |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||