Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Trust GXT 927 Redex+. Toote kuju: Parempoolne. Liikumistuvastuse tehnoloogia: Laser, Seadme liides: RF Wireless + USB Type-A, Liikumise resolutsioon: 25600 DPI, Klahvide tüüp: Sissevajutatavad nupud, Nuppude arv: 6, Skrolli tüüp: Ratas, AC unified management & maintenance (Fit AP mode): 50 G. Valgustuse värv: Multi. Toiteallikas: Patareid/kaabel. Toote värv: Must
| Tootja | TRUST |
| Tootekood | 25127 |
| EAN | 8713439251272 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Toote värv | Must |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Ergonoomiline disain | Jah |
| .: Toimimine :. | |
| Valgustus | Jah |
| Valgustuse värv | Multi |
| Kerimisrataste arv | 1 |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Laser |
| Kohandatav liikumise resolutsioon | Jah |
| Nuppude arv | 6 |
| Nupu funktsioonid | DPI lüliti, Väljas, Sees |
| .: Ühendus :. | |
| Kaabli pikkus | 1.6 m |
| Sagedusriba | 2.4 GHz |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Toiteallikas | Patareid/kaabel |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Toote kaal | 129 g |
| Muud näitajad | |
| Illumination colour | Multi |
| USB Type-C charging port | Jah |
| Product colour | Black |
| Summary | Trust GXT 927 Redex+. Form factor: Right-hand. Movement detection technology: Laser, Device interface: RF Wireless + USB Type-A, Movement resolution: 25600 DPI, Buttons type: Pressed buttons, Buttons quantity: 6, Scroll type: Wheel, Acceleration (max): 50 G. Illumination colour: Multi. Power source: Batteries/Cable. Product colour: Black |
| Unit Calculated Weight | 0.217 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.001451 cubm |
| Units per Shipping Box | 40 |
| USB Type-C laadimisport | Jah |
| Unit Box Width | 0.14 |
| Unit Box Length | 0.18 |
| Unit Box Height | 0.045 |
| Toote kuju | Parempoolne |
| Hiire liigutamiskiirus | 400 ips |
| Mouse tracking speed | 400 ips |
| User guide | Jah |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Scroll type | Wheel |
| Buttons quantity | 6 |
| Button functions | DPI switch/Off/On |
| Receiver included | Jah |
| Wireless receiver interface | USB Type-A |
| Scrolling directions | Vertical |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Programmeeritavate nuppude arv | 6 |
| Acceleration (max) | 50 G |
| Customizable movement resolution | Jah |
| AC unified management & maintenance (Fit AP mode) | 50 G |
| USB power delivery | Ei |
| USB Type-C required charging power (min) | 2 W |
| USB Type-C required charging power (max) | 5 W |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ei |
| Adjustable polling rate | Jah |
| Juhtmeta vastuvõtja liides | USB tüüp A |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 11 |
| Number of programmable buttons | 6 |
| Vaikne klikk | Ei |
| Vajalik laadimisvõimsus (min) | 2 W |
| Silent click | Ei |
| Pollimise kiirus | 125,250,500,1000 Hz |
| Vajalik laadimisvõimsus (max) | 5 W |
| Laadimispordi tüüp | USB tüüp-C |
| Klahvide tüüp | Sissevajutatavad nupud |
| Kerimissuund | Vertikaalne |
| Kujutegur | Right-hand |
| Liikumise resolutsioon | 25600 DPI |
| Programmeeritavad hiirenupud | Jah |
| Skrolli tüüp | Ratas |
| Taaslaetav | Jah |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Vastuvõtja kaasa arvatud | Jah |
| Kohandatav pollimise kiirus | Jah |
| Juhtmevaba ulatus | 10 m |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Sisseehitatud mälu | Jah |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Laius | 63 mm |
| Tootja koduleht | https://www.trust.com/en/product/25127-gxt-927-redex-high-performance-wireless-gaming-mouse |
| Laius | 63 mm |
| Sügavus | 41 mm |
| Kõrgus | 125 mm |
| Sügavus | 41 mm |
| Toote materjal | Akrüülnitriil butadieen stüreen (ABS) |
| Kõrgus | 125 mm |
| Seadme liides | RF Wireless + USB Type-A |
| Ergonomic design | Jah |
| Otstarve | Mängimine |
| Illumination | Jah |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Programmable mouse buttons | Jah |
| Purpose | Gaming |
| Rechargeable | Jah |
| Windows operating systems supported | Windows 10/Windows 11 |
| Sisseehitatud mälu | Jah |
| Device interface | RF Wireless + USB Type-A |
| Frequency Band | 2.4 GHz |
| Mudel | GXT 927 REDEX+ |
| Movement Detection Technology | Laser |
| Movement Resolution | 25600 DPI |
| Polling rate | 125,250,500,1000 Hz |
| Power Source | Batteries/Cable |
| Wireless range | 10 m |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||