Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Stylish Power Bank with PD and Quick Charge 3.0
Say goodbye to boring power banks! Our stylish charger is not only a powerful energy source but also a fashion statement. This power bank is equipped with the latest technologies, including Power Delivery (PD) and Qualcomm Quick Charge 3.0, to charge your devices in record time. Whether it's a smartphone, tablet, or other USB-C-enabled devices, this power bank, with an impressive charging capacity of up to 20W, is always ready for action.
| Tootja | Intenso |
| Tootekood | 7332037 |
| EAN | 4034303034253 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| Muud näitajad | |
| CnCode | 85076000 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Charger compatibility | Universal |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 2 |
| USB Type-A connector | Jah |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery up to | 20 W |
| Sustainability certificates | Triman |
| Fast charging technology | Power Delivery/Quick Charge 3.0 |
| Port 1 output power | 20 W |
| Power bank features | Quick Charge/USB Power Delivery |
| Unit Box Height | 0.032 |
| Unit Box Length | 0.167 |
| Unit Box Width | 0.126 |
| Powerbank capacity | 10000 mAh |
| Units per Shipping Box | 16 |
| USB Type-C connector | Jah |
| USB Type-A output ports | 1 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| Fast charging | Jah |
| Product colour | Green |
| Summary | Intenso 7332037. Battery capacity: 10000 mAh, Battery technology: Lithium Polymer (LiPo), Fast charging technology: Power Delivery, Quick Charge 3.0, Battery voltage: 3.7 V. USB Type-A output ports: 1, USB Type-C ports quantity: 1. Total output power: 20 W. Product colour: Green |
| Unit Calculated Weight | 0.372 kg |
| Product Net Weight | 0.222 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.001115 cubm |
| Compliance certificates | CE/UKCA |
| Port 2 output power | 18 W |
| On/off nupp | Jah |
| Total output power | 20 W |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Akutehnoloogia | Lithium Polymer (LiPo) |
| Pakendi tüüp | Hanging box |
| Kaablid kaasa arvatud | USB Type-C to USB Type-C |
| Sisendpinge | 12 V |
| Sisendvool | 1.67 A |
| Built-in display | Jah |
| Charging source | USB |
| Tootja koduleht | https://www.intenso.de/en/products/powerbanks/f10000 |
| Max kogus transpordipakendis | 16 |
| Pakendi maht | 0.001115 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 5.95 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 20.5 cm |
| Transpordipakendi laius | 29 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 30 cm |
| Aku tüüp | Rechargeable |
| Netokaal | 0.222 kg |
| Brutokaal | 0.372 kg |
| Laius | 131 mm |
| Sügavus | 67 mm |
| Kõrgus | 15 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 131 x 67 x 15 mm |
| Toote kaal | 222 g |
| Toote värv | Green |
| Seadme tüüp | Power Bank |
| Power protection features | Over voltage/Overcharge/Short circuit |
| Protection features | Electrostatic Discharge (ESD) protection/Overcharge protection |
| Aku mahutavus | 10000 mAh |
| Battery voltage | 3.7 V |
| Ekraani tüüp | LCD |
| Mudel | F10000 |
| USB 2.0 | 1 |
| USB-C | 1 |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||