Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
POWER BANK USB 20000MAH QC3.0/GREY F20000 7332054 INTENSO
| Tootja | Intenso |
| Tootekood | 7332054 |
| EAN | 4034303034765 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| Muud näitajad | |
| CnCode | 85076000 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Charger compatibility | Universal |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 2 |
| USB Type-A connector | Jah |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery up to | 20 W |
| Sustainability certificates | Triman |
| Fast charging technology | Power Delivery 3.0/Quick Charge 3.0 |
| Port 1 output power | 20 W |
| Power bank features | Quick Charge/USB Power Delivery |
| Unit Box Height | 0.04 |
| Unit Box Length | 0.165 |
| Unit Box Width | 0.13 |
| Powerbank capacity | 20000 mAh |
| Units per Shipping Box | 16 |
| USB Type-C connector | Jah |
| USB Type-A output ports | 1 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| Fast charging | Jah |
| Product colour | Grey |
| Summary | Intenso 7332054. Battery capacity: 20000 mAh, Battery technology: Lithium Polymer (LiPo), Fast charging technology: Power Delivery 3.0, Quick Charge 3.0. USB Type-A output ports: 1, USB Type-C ports quantity: 1. Total output power: 20 W. Product colour: Grey |
| Unit Calculated Weight | 0.578 kg |
| Product Net Weight | 0.265 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.001348 cubm |
| Compliance certificates | CE/UKCA |
| Port 2 output power | 18 W |
| On/off nupp | Jah |
| Total output power | 20 W |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Akutehnoloogia | Lithium Polymer (LiPo) |
| Pakendi tüüp | Hanging box |
| Kaablid kaasa arvatud | USB Type-C to USB Type-C |
| Sisendpinge | 12 V |
| Sisendvool | 1.67 A |
| Built-in display | Jah |
| Charging source | USB |
| Tootja koduleht | https://www.intenso.de/en/products/powerbanks/f10000-f20000/ |
| Voolutarve | 20 Watts |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.000858 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 0.49 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 4 cm |
| Transpordipakendi laius | 13 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 16.5 cm |
| Aku tüüp | Lithium-Ion polymer rechargeable |
| Netokaal | 0.265 kg |
| Brutokaal | 0.49 kg |
| Laius | 131 mm |
| Sügavus | 67 mm |
| Kõrgus | 28 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 131 x 67 x 28 mm |
| Toote kaal | 265 g |
| Toote värv | Grey |
| Seadme tüüp | Power Bank |
| Power protection features | Over voltage/Overcharge/Short circuit |
| Protection features | Electrostatic Discharge (ESD) protection/Overcharge protection |
| Aku mahutavus | 20000 mAh |
| Ekraani tüüp | LCD |
| Mudel | Intenso Powerbank F20000 Grey (7332054) |
| Package depth | 125 mm |
| Package height | 36 mm |
| Package width | 190 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||