Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 6.18 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Trust Laro. Kiirlaadimise tehnoloogia: Quick Charge 3.0. USB A väljundpordid: 1, USB C-tüüpi portide arv: 2. Totaalne väljundi võimsus: 100 W, Väljundvool: 5 A. Toote värv: Must
| Tootja | TRUST |
| Tootekood | 25240 |
| EAN | 8713439252408 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| Muud näitajad | |
| Unit Box Length | 0.175 |
| USB Type-A connector | Jah |
| USB tüüp C konnektor | Jah |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 3 |
| Charger compatibility | Laptop/netbook |
| Totaalne väljundi võimsus | 100 W |
| USB Type-C ports quantity | 2 |
| USB A-tüüpi konnektor | Jah |
| USB C-tüüpi portide arv | 2 |
| USB power delivery | Jah |
| Sisendliides | USB tüüp-C |
| Fast charging technology | Quick Charge 3.0 |
| Kiirlaadimise tehnoloogia | Quick Charge 3.0 |
| Unit Box Height | 0.13 |
| Unit Box Width | 0.03 |
| Sisseehitatud raadio | Ei |
| USB Type-C connector | Jah |
| Unit Calculated Volume | 0.001291 cubm |
| USB Type-A output ports | 1 |
| Product Net Weight | 0.407 kg |
| Input interface | USB Type-C |
| Unit Calculated Weight | 0.478 kg |
| Summary | Trust Laro. Fast charging technology: Quick Charge 3.0. USB Type-A output ports: 1, USB Type-C ports quantity: 2. Total output power: 100 W, Output current: 5 A. Product colour: Black |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| Fast charging | Jah |
| Kogus transpordikasti kohta | 10 |
| Toote värv | Black |
| Total output power | 100 W |
| Kiirlaadimine | Jah |
| Kaablid kaasa arvatud | USB Type-C |
| Kaablid kaasa arvatud | USB tüüp-C |
| Laadimise allikas | USB |
| Built-in display | Jah |
| Sisseehitatud ekraan | Jah |
| Toote kaal | 407 g |
| USB A väljundpordid | 1 |
| Charging source | USB |
| Laius | 83 mm |
| Tootja koduleht | https://www.trust.com/en/product/25240-laro-100w-laptop-powerbank |
| Laius | 83 mm |
| Sügavus | 144 mm |
| Kõrgus | 27 mm |
| Sügavus | 144 mm |
| Kõrgus | 27 mm |
| Toote kaal | 407 g |
| Toite kaitsefunktsioonid | Ülelaadimine, Liigne tühjakslaadimine, Ülekütmine, Ülekoormus, Lühis |
| Väljundpinge | 5,9,12,15,20 V |
| Väljundvool | 5 A |
| Üheaegselt ühendatud seadmete arv (max) | 3 |
| Korpuse materjal | ABS, Polükarbonaat |
| Toote värv | Must |
| Laadija ühilduvus | Sülearvuti/märkmikarvuti |
| Power protection features | Overcharge/Overdischarge/Overheating/Overload/Short circuit |
| Built-in radio | Ei |
| Housing material | ABS,Polycarbonate (PC) |
| Mudel | 25240 |
| Output current | 5 A |
| Output Voltage | 5,9,12,15,20 V |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||