Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
| Tootja | RIVACASE |
| Tootekood | VA2071 BLACK |
| EAN | 4260709013565 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| Muud näitajad | |
| Compliance certificates | CE |
| Micro-USB connector | Jah |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 2 |
| USB Type-A connector | Jah |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| Wireless Charging | Ei |
| Unit Box Height | 0.035 |
| Unit Box Length | 0.19 |
| Unit Box Width | 0.1 |
| CnCode | 85076000 |
| Powerbank capacity | 20000 mAh |
| Unit Calculated Volume | 0.000665 cubm |
| Product Net Weight | 0.445 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.47 kg |
| Summary | Rivacase VA2071. Battery capacity: 20000 mAh. USB Type-A output ports: 2, USB Type-C ports quantity: 1. Output current: 2 A. Product colour: Black |
| Input interface | Micro-USB + USB Type-C |
| USB Type-A output ports | 2 |
| USB Type-C connector | Jah |
| Charger compatibility | Mobile phone/Smartphone,Tablet,Universal |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| Toote värv | Black |
| Auto power off | Jah |
| Sisendpinge | 5 V |
| Sisendvool | 2 A |
| Built-in display | Ei |
| Charging source | USB |
| Tootja koduleht | https://rivacase.com/en/products/power-accessories/portable-rechargeable-batteries/VA2071-20000-mAh-Black-EU-portable-battery |
| Voolutarve | 10 Watts |
| Transpordipakendi kaal | 0.47 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 3.5 cm |
| Transpordipakendi laius | 10 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 19 cm |
| Aku tüüp | Rechargeable |
| Laius | 140 mm |
| Sügavus | 28 mm |
| Kõrgus | 67 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 67x28x140 mm |
| Toote kaal | 400 g |
| Toote värv | Black |
| Seadme tüüp | Power Bank |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Aku mahutavus | 74 Wh |
| Micro-USB | 1 |
| Mudel | VA2071 |
| Output current | 2 A |
| Output Voltage | 5 V |
| USB 2.0 | 2 |
| USB-C | 1 |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
