Toote on läbimüüdud kuid võimalik tellida, tellimiseks võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Samsung G95NC. Ekraani diagonaal: 144,8 cm (57"), Ekraani resolutsioon: 7680 x 2160 pikslit, HD tüüp: Dual UHD, Ekraani tehnoloogia: LED, Reaktsiooniaeg: 1 ms, Loomulik kuvasuhe: 32:9, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. Sisseehitatud USB-jaotur, USB-jaoturi versioon: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA paigaldamine, Kõrguse reguleerimine. Toote värv: Must, Valge
| Tootja | SAMSUNG |
| Tootekood | LS57CG952NUXEN |
| EAN | 8806094972252 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | www.samsung.com/uk/monitors/gaming/odyssey-neo-g9-g95nc-57-inch-240hz-curved-dual-uhd-ls57cg952nuxxu/ |
| .: Üldised omadused :. | |
| Kaubamärgispetsiifilised tehnoloogiad | Black Equalizer |
| AMD FreeSync | Jah |
| Lokaalne hämardamine | Jah |
| Maksimaalne värskendussagedus | 240 Hz |
| NVIDIA G-SYNC | Ei |
| Toitevoolu tüüp | Internal |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black,White |
| Hoidja värv | Must |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Ei |
| Toote värv | Must, Valge |
| Turu positsiooneerimine | Kasutaja |
| .: Toimimine :. | |
| Võbelust ärahoidev tehnoloogia | Jah |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 1000/High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming) |
| VESA Adaptive Sync support | Ei |
| VESA Adaptive Sync tugi | Ei |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium Pro |
| Wireless Dex support | Ei |
| Game features | Super Arena Gaming UX |
| AMD FreeSync liik | FreeSync Premium Pro |
| Puudutage vaadet | Ei |
| Mängu funktsioonid | Super Arena Gaming UX |
| Low input lag | Ei |
| Madalsisendi viivitus | Ei |
| Mitmevaateline | Ei |
| Adaptive picture | Jah |
| Jadaühendus | Ei |
| Wireless Dex toetus | Ei |
| TV Plus | Ei |
| Tap view | Ei |
| Ekraan | |
| Ekraani heledus (tavaline) | 420 cd/m² |
| HDR-toega | Jah |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | DisplayHDR 1000, High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming) |
| Screen curvature rating | 1000R |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 57 " |
| Ekraani kumeruse hinnang | 1000R |
| Local dimming zones | 2392 |
| Kohalikud hämardustsoonid | 2392 |
| Värskenduskiiruse optimeerija | Jah |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Reaktsiooniaja mõõtmise tüüp | GTG (Gray to Gray) |
| Ekraani resolutsioon | 7680 x 2160 pixels |
| Display brightness (min) | 350 cd/m² |
| Ekraani heledus (min) | 350 cd/m² |
| Kvanttäppide värvitehnoloogia | Jah |
| sRGB katvus (tüüpiline) | 95 protsenti |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 144 cm |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| HD tüüp | Dual UHD |
| Tagantvalgustuse tüüp | Mini LED |
| Dünaamilise kontrastimäära turunduslik nimi | Mega DCR |
| Ekraani kuju | Kumer |
| Paneeli tüüp | VA |
| Vaatamissuurus, horisontaalne | 139,5 cm |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| Vaatamissuurus, vertikaalne | 39,2 cm |
| HDCP | Jah |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 2500:1 |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178° |
| Ekraani värvide arv | 1 miljard värvi |
| Loomulik kuvasuhe | 32:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| .: Võrgustumine :. | |
| WiFi | Ei |
| Ethernet LAN | Ei |
| Bluetooth | Ei |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| DisplayPort arv | 1 |
| Mini DisplayPort arv | 0 |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| B-liiki USB ülesvooluportide arv | 1 |
| DisplayPort väljundite hulk | 0 |
| Audiosisend | Ei |
| DVI-port | Ei |
| HDMI-portide arv | Jah |
| HDMI-portide arv | 3 |
| HDMI-versioon | 2.1 |
| Kõrvaklapi väljund | Jah |
| Micro-HDMI pesade arv | 0 |
| Sisseehitatud USB-jaotur | Jah |
| USB A-tüüpi allavooluportide arv | 2 |
| USB-jaoturi versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| VGA (D-Sub) portide arv | 0 |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Energiatarve (DPMS) | 0,5 W |
| Power consumption (DPMS) | 0.5 W |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Elektritarbimine (max) | 300 W |
| Toite tüüp | Sisemodem |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 59 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,3 W |
| .: Võimsus :. | |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Energiatõhususe klass (SDR) | G |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Euroopa energiamärgistuse tooteregistri (EPREL) kood | 1590395 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 59 kWh |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 207 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 59 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 207 kWh |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| HDCP versioon | 2.2 |
| Pildi suurus | Jah |
| Compliance certificates | UL |
| Vastavussertifikaadid | UL |
| Kaal (koos jalaga) | 19 kg |
| Anynet+ süsteem (HDMI-CEC) | Ei |
| Kontrastisuhe | 2500:1 |
| Mängurežiim | Ei |
| Samsung Eye Saver Mode | Jah |
| Sisseehitatud KVM-lüliti | Ei |
| Toitekaabli pikkus | 1,5 m |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Works with Samsung Bixby | Ei |
| Töötab rakendusega Samsung Bixby | Ei |
| Nutirežiimid | FPS, RPG, RTS |
| Multimeedia | |
| Kohanduv müra leviku tõkestamine (ASC) | Ei |
| Sisseehitatud kaamera | Ei |
| Tagapaneeli I/O pesad | |
| DisplayPort versioon | 2.1 |
| DisplayPort versioon | 2.1 |
| Nutiteler | |
| Universaalne juhend | Ei |
| Far-field häälsuhtlus | Ei |
| Ergonoomika | |
| Picture-by-Picture (PbP) | Jah |
| Reguleeritav kõrgus (max) | 12 cm |
| Nutikas kalibreerimine | Ei |
| Ekvalaiseri funktsioon Black eQualizer | Jah |
| Pööratav | Jah |
| Pöördenurga ulatus | -15 - 15° |
| Kõrguse reguleerimine | Jah |
| Pildi kuvamine pildis | Jah |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Kalde reguleerimine | Jah |
| Kaldenurk | -3 - 10° |
| Pöörlemistelg | Ei |
| VESA paigaldamine | Jah |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 100 - 240 V |
| Mudeli originaalnimi | G95NC |
| Muud funktsioonid | |
| Wireless display | Ei |
| Minu sisu | Ei |
| Knox-kamber | Ei |
| Komplektis oleva toiteadapteri tüüp | Ei |
| Factory tunning | Jah |
| Knox vault | Ei |
| Automaatne allika lüliti | Jah |
| Auto source switch | Jah |
| Tehase häälestamine | Jah |
| Eco Saving Plus | Ei |
| Tööruum | Ei |
| Tehase kalibreerimisaruanne | Jah |
| Virtuaalne AIM-punkt | Jah |
| Virtual AIM point | Jah |
| Traadita ekraan | Ei |
| Halli tasakaal | Ei |
| Lahtiütlus | Ei |
| Väljalülitatud taimer pluss | Jah |
| Ühetaolisuse korrigeerimine | Ei |
| Multi View | Ei |
| .: Toetatud operatsioonisüsteemid :. | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 80 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 80 % |
| Video | |
| Video värvirežiimid | Tavaline, Öko, Entertain, Mäng, Graafiline, Originaal, Sport, Standard |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Paigaldus-CD | Ei |
| Jala tüüp | Kõrgust reguleeriv alus |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | Ei |
| Kaablid kaasa arvatud | HDMI/USB Type-A to USB Type-B |
| Pakendi sügavus | 557 mm |
| Pakendi laius ( mm ) | 1455 mm |
| Pakendi kõrgus ( mm ) | 420 mm |
| Pakendi kaal | 26,8 kg |
| Market positioning | Consumer |
| Tilt adjustment | Jah |
| Swivelling | Jah |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Feet colour | Black |
| Picture-in-Picture | Jah |
| Video colour modes | Custom/Eco/Entertain/Game/Graphic/Original/Sports/Standard |
| Workspace | Ei |
| Unit Box Height | 0.42 |
| Unit Box Length | 1.45 |
| Unit Box Width | 0.55 |
| CnCode | 85285291 |
| EPREL Version Number | 1 |
| EPREL Registration Number | 1590395 |
| Data Sheet (Link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1590395/fiches?language=EN |
| Unit Calculated Volume | 0.33495 cubm |
| Product Net Weight | 19 kg |
| Unit Calculated Weight | 27.5 kg |
| Summary | Samsung G95NC. Display diagonal: 144.8 cm (57"), Display resolution: 7680 x 2160 pixels, HD type: Dual UHD, Display technology: LED, Response time: 1 ms, Native aspect ratio: 32:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in USB hub, USB hub version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black, White |
| Brand specific technologies | Black Equalizer |
| Remote control included | Ei |
| Tilt angle range | -3 - 10 ° |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Display brightness (typical) | 420 cd/m² |
| sRGB coverage (typical) | 95 % |
| Flicker-free technology | Jah |
| Refresh rate optimizor | Jah |
| HDCP version | 2.2 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Jah |
| Built-in KVM switch | Ei |
| Adjustable height (max) | 120 mm |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega DCR |
| Stand type | HAS stand |
| Anynet + (HDMI-CEC) | Ei |
| Far-field voice interaction | Ei |
| Smart calibration | Ei |
| Universal guide | Ei |
| Installation CD | Ei |
| Adaptive Sound Control (ASC) | Ei |
| Daisy chain | Ei |
| Long Description | Samsung G95NC. Display diagonal: 144.8 cm (57"), Display resolution: 7680 x 2160 pixels, HD type: Dual UHD, Display technology: LED, Response time: 1 ms, Native aspect ratio: 32:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in USB hub, USB hub version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black, White |
| Disclaimer | Ei |
| Off Timer Plus | Jah |
| Quantum dot color technology | Jah |
| Black eQualizer function | Jah |
| Factory calibration report | Jah |
| Gray balance | Ei |
| Uniformity correction | Ei |
| Supplied AC adapter type | Ei |
| Backlight type | Mini LED |
| Built-in speaker(s) | Ei |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| DVI port | Ei |
| Energy efficiency class | G |
| Game mode | Ei |
| Headphone out | Jah |
| Local dimming | Jah |
| Screen shape | Curved |
| Smart modes | FPS/RPG/RTS |
| VESA mounting | Jah |
| Windows operating systems supported | Windows 10 |
| Audio Input | Ei |
| Built-in USB hub | Jah |
| Depth (with stand) | 499.6 mm |
| Depth (without stand) | 338.4 mm |
| Display number of colours | 1 billion colours |
| Height (with stand) | 601 mm |
| Height (without stand) | 429.5 mm |
| Height adjustment | Jah |
| Image Size | Jah |
| Package depth | 557 mm |
| Package height | 420 mm |
| Package weight | 26800 g |
| Package width | 1455 mm |
| Panel Type | VA |
| Pivot | Ei |
| Power cable length | 1.5 m |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Response Time | 1 ms |
| Swivel angle range | -15 - 15 ° |
| Viewable size, horizontal | 1394.6112 mm |
| Viewable size, vertical | 392.2344 mm |
| Viewing angle, horizontal | 178 ° |
| Viewing angle, vertical | 178 ° |
| Weight (with stand) | 19000 g |
| Weight (without stand) | 15400 g |
| Width (with stand) | 1327.5 mm |
| Width (without stand) | 1327.5 mm |
| Laius (ilma aluseta) | 1327,5 mm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 338,4 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 429,5 mm |
| Kaal (ilma aluseta) | 15,4 kg |
| Laius (koos alusega) | 1327,5 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 499,6 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 601 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||