Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
- Our Pro Business wireless desktop set is a silent must-have for your desk. This set offers a complete solution for every workstation. The stable and foolproof wireless 2.4G technology ensures easy installation and typing without any delays. The intelligent power-saving mode prolongs the battery-life. Enjoy multimedia hotkeys for quick access to your favorite functions. Compact in size, it fits any workspace perfectly.
- Compact space saving design
- Unique professional silent key design
- Plug & Play
| Tootja | GEMBIRD |
| Tootekood | KBS-WMS-01-W |
| EAN | 8716309137041 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | White |
| Muud näitajad | |
| Receiver included | Jah |
| Doesn't contain | Cadmium/Lead/Mercury |
| Keyboard keys operating life | 10 million characters |
| Number of batteries (keyboard) | 1 |
| Keyboard battery type | AA |
| Number of batteries (mouse) | 1 |
| Mouse battery type | AA |
| Scrolling directions | Vertical |
| Wireless receiver interface | USB Type-A |
| Mouse keys operating life | 3 million characters |
| Wrist rest | Ei |
| Buttons quantity | 6 |
| Scroll type | Wheel |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Recommended usage | Office |
| Keyboard number of keys | 105 |
| Keyboard style | Straight |
| Keyboard form factor | Full-size (100%) |
| Unit Calculated Weight | 0.745 kg |
| Headset dimensions (WxDxH) | 61 x 108 x 39 mm |
| Headset weight | 55 g |
| Flexible keyboard | Ei |
| Waste Electrical and Electronic Equipment (WEEE) compliance | Jah |
| USB Type-C charging port | Ei |
| Unit Calculated Volume | 0.003615 cubm |
| Compliance certificates | CE/RoHS |
| Unit Box Width | 0.14 |
| Unit Box Length | 0.53 |
| Unit Box Height | 0.04 |
| Kogus transpordikasti kohta | 20 |
| Silent keys | Jah |
| On/off nupp | Jah |
| Kujutegur | Right-hand |
| Multimedia keys | Jah |
| Osutamisseade | Ei |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Pakendi tüüp | Box |
| Backlight | Ei |
| Built-in display | Ei |
| Buttons type | Pressed buttons |
| AC-adapter kaasa arvatud | Ei |
| Tootja koduleht | https://gembird.com/item.aspx?id=13704&lang=en |
| Voolutarve | 5 mA |
| Country of origin | China |
| Klaviatuuri keel | QWERTY |
| Klaviatuuri keel | US International |
| Numbriklaviatuur | Jah |
| Mac operating systems supported | MacOS |
| Mobile operating systems supported | Android |
| Müratase | 22 dB |
| Plug and Play | Jah |
| Toiteallika tüüp | Battery |
| Windows operating systems supported | Windows 10/Windows 11 |
| Batteries Included | Ei |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Device interface | RF Wireless |
| Foldable | Ei |
| Frequency Band | 2.402 - 2.48 GHz |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 440 x 129 x 30 mm |
| Keyboard weight | 490 g |
| Mouse included | Jah |
| Movement Resolution | 5000 DPI |
| Number of products included | 3 pc(s) |
| Package depth | 498 mm |
| Package height | 200 mm |
| Package width | 84 mm |
| Receiver dimensions (WxDxH) | 18 x 14 x 7 mm |
| Receiver type | Nano receiver |
| Receiver weight | 2 g |
| Scroll | Jah |
| Wireless range | 10 m |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||