Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
(1) Throughput computation of speed, accuracy vs. touchpad, size medium only. Sample: 23 participants. (2) Battery life may vary based on user and computing conditions (3) Device basic functions will be supported without software for systems other than Windows and macOS (4) Click noise reduced by over 90% compared to Logitech M185. Left click and typing dBA level measured by an independent lab at 1 meter. (5) Excludes printed circuit board (PCB) plastic (6) Copilot in Windows (in preview) is available in select global markets and will be rolled out to additional markets over time. Learn more at https://www.microsoft.com/en-us/windows/copilot-ai-features#faq. Copilot with commercial data protection is available at no additional cost for users with an Entra ID with an enabled, eligible Microsoft 365 license. (7) Requires Logi Options+ software (Windows 10 and macOS 10.15 or later). Available on Windows and macOS at logi.com/optionsplus
| Tootja | LOGITECH |
| Tootekood | 920-011004 |
| EAN | 5099206105249 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Graphite |
| .: Ühendus :. | |
| Bluetoothi versioon | 5.1 |
| Muud näitajad | |
| Wrist rest | Jah |
| Downloadable software | Logi Options+ |
| Adjustable keyboard height | Jah |
| Buttons durability (million clicks) | 5 |
| Number of batteries (keyboard) | 2 |
| Keyboard battery type | AA |
| Number of batteries (mouse) | 1 |
| Mouse battery type | AA |
| Scrolling directions | Vertical |
| Wireless receiver interface | USB Type-A |
| Receiver included | Jah |
| Button functions | Forward |
| Keyboard keys operating life | 20 million characters |
| Buttons quantity | 5 |
| Scroll type | Wheel |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Recommended usage | Office |
| Keyboard number of keys | 118 |
| Keyboard style | Straight |
| Keyboard form factor | Full-size (100%) |
| User guide | Jah |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Linux operating systems supported | Jah |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Jah |
| Spill-resistant up to | 60 ml |
| Post-consumer recycled plastic | 28 % |
| Master (outer) case width | 358 mm |
| Master (outer) case length | 558 mm |
| Master (outer) case height | 365 mm |
| Master (outer) case gross weight | 6424 g |
| Unit Calculated Weight | 1.08 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.005116 cubm |
| Mouse battery technology | Alkaline |
| Unit Box Width | 0.05 |
| Unit Box Length | 0.53 |
| Unit Box Height | 0.2 |
| Hyper-fast scrolling | Jah |
| Mouse battery life | 24 month(s) |
| Sustainability certificates | CarbonNeutral |
| Key travel distance | 3.2 mm |
| Keyboard key profile | High-profile |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| Kujutegur | Right-hand |
| Keyboard key switch | Membrane |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Multimedia keys | Jah |
| Osutamisseade | Ei |
| Akutehnoloogia | Alkaline |
| Pakendi tüüp | Box |
| Backlight | Ei |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Mean time to failure (MTTF) | 150000 h |
| Tootja koduleht | https://www.logitech.com/ |
| Klaviatuuri keel | QWERTY |
| Klaviatuuri keel | US International |
| Numbriklaviatuur | Jah |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Mac operating systems supported | MacOS/Yes |
| Minimum system requirements | Logi Bolt USB Receiver Required: Available USB port Windows 10, 11 or later macOS 10.10 or later Linux Chrome OS |
| Mobile operating systems supported | Android 10.0/Android 11.0/Android 12.0/Android 8.0/Android 9.0/iOS 14/iOS 14.5/iOS 15/iPadOS |
| Number of batteries supported | 1 |
| Ühilduvus | Logi Bolt USB receiver |
| Packaging content | Signature M650 for Business mouse Signature K650 for Business keyboard Logi Bolt USB receiver (USB Type A) 1 AA battery for mouse 2 AA batteries for keyboard User documentation |
| Toiteallika tüüp | Battery |
| Protection features | Spill resistant |
| Windows operating systems supported | Jah |
| Batteries Included | Jah |
| Aku mahutavus | 2000 mAh |
| Battery type | AA |
| Battery weight | 48.23 g |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Device interface | Bluetooth |
| Hot keys | Jah |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 193.5 x 24.3 x 458.31 mm |
| Keyboard weight | 700.23 g |
| Mudel | Signature MK650 Combo For Business |
| Mouse dimensions (WxDxH) | 61 x 38.8 x 108.2 mm |
| Mouse included | Jah |
| Mouse weight | 101.4 g |
| Movement Detection Technology | Optical |
| Movement Resolution | 4000 DPI |
| Number of products included | 2 pc(s) |
| Package depth | 531 mm |
| Package height | 47 mm |
| Package weight | 1080 g |
| Package width | 205 mm |
| Receiver dimensions (WxDxH) | 14.4 x 6.6 x 18.4 mm |
| Receiver type | Nano receiver |
| Receiver weight | 2 g |
| Scroll | Jah |
| Service life of battery | 36 month(s) |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -5 - 45 °C |
| Wireless range | 10 m |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||