(1) 4 mm minimum glass thickness. (2) Compared to a regular Logitech mouse with default DPI setting. (4) Compared to Logitech Master 2S mouse with Logitech Options installed and Smooth scrolling enabled (5) Compared to regular Logitech mouse without an electromagnetic scroll wheel (6) The mouse is not compatible with other Logitech USB receivers. (7) Requires Logi Options+ app, available for Windows and macOS (8) Battery life may vary based on user and computing conditions. (9) Device basic functions will be supported without software for operating systems other than Windows and macOS (10) Excludes plastic in printed wiring assembly (PWA), receiver, wire, FFC cable, and packaging.
| Tootja | LOGITECH |
| Tootekood | 910-006929 |
| EAN | 5099206111721 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Graphite |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Toote kaal | 99 g |
| Muud näitajad | |
| Sustainability certificates | CarbonNeutral/Forest Stewardship Council (FSC) |
| Linux operating systems supported | Jah |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| User guide | Jah |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Scroll type | Wheel |
| Buttons quantity | 6 |
| Receiver included | Ei |
| Scrolling directions | Vertical/Horizontal |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Customizable movement resolution | Jah |
| Multi-device support | Jah |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Jah |
| Unit Box Height | 0.055 |
| Unit Box Length | 0.16 |
| Unit Box Width | 0.115 |
| Unit Calculated Volume | 0.001254 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.265 kg |
| USB Type-C charging port | Jah |
| USB Type-C required charging power (max) | 2.5 W |
| USB Type-C required charging power (min) | 2.5 W |
| Post-consumer recycled plastic | 78 % |
| Kogus transpordikasti kohta | 10 |
| Silent click | Jah |
| Kujutegur | Right-hand |
| Akutehnoloogia | Lithium Polymer (LiPo) |
| Buttons type | Pressed buttons |
| AC-adapter kaasa arvatud | Ei |
| Tootja koduleht | https://www.logitech.com/ |
| Laius | 65 mm |
| Sügavus | 100.5 mm |
| Kõrgus | 34.4 mm |
| Mac operating systems supported | MacOS |
| Minimum system requirements | What you need: Bluetooth Low Energy Requires Bluetooth Low Energy technology Windows 10, 11 or later macOS 10.15 or later Linux (9) Chrome OS (9) iPadOS 14 or later (9) AndroidTM 8.0 or later (9) Compatible with Logi Bolt USB receiver (not included) Not c |
| Mobile operating systems supported | Android/iPadOS |
| Number of batteries supported | 1 |
| Ühilduvus | Logi Bolt USB receiver |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Packaging content | Mouse USB-C charging cable (USB-A to USB-C) User documentation |
| Purpose | Office |
| Rechargeable | Jah |
| Windows operating systems supported | Jah |
| Works on any surface | Jah |
| Batteries Included | Jah |
| Aku mahutavus | 500 mAh |
| Battery type | Built-in battery |
| Device interface | RF Wireless + Bluetooth |
| Mudel | LOGITECH MX Anywhere 3S |
| Movement Detection Technology | Laser |
| Movement Resolution | 8000 DPI |
| Package depth | 115 mm |
| Package height | 159 mm |
| Package weight | 240 g |
| Package width | 55 mm |
| Power Source | Batteries |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||