Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 6.27 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Advanced features require Logitech G HUB Software available for download at logitechg.com/ghub Tested on Logitech G240 Gaming Mouse Pad In constant motion at 1 kHz report rate with lighting off. Battery life will vary by usage conditions.
| Tootja | LOGITECH |
| Tootekood | 910-007295 |
| EAN | 5099206123427 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Toote kaal | 80 g |
| Muud näitajad | |
| Unit Box Length | 0.17 |
| User guide | Jah |
| Illumination colour | Multi |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Scroll type | Wheel |
| Buttons quantity | 8 |
| Button functions | Back/Forward |
| Receiver included | Jah |
| Wireless receiver interface | USB Type-A |
| Scrolling directions | Vertical |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Acceleration (max) | 40 G |
| Mouse tracking speed | 500 ips |
| Unit Box Height | 0.07 |
| Unit Box Width | 0.11 |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Unit Calculated Volume | 0.001309 cubm |
| Unit Calculated Weight | 1 kg |
| USB Type-C charging port | Jah |
| Number of programmable buttons | 8 |
| Feet material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Adapter included | Jah |
| Number of profiles | 5 |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| Kujutegur | Ambidextrous |
| Akutehnoloogia | Lithium Polymer (LiPo) |
| Kaablid kaasa arvatud | USB Type-A to USB Type-C |
| Buttons type | Pressed buttons |
| AC-adapter kaasa arvatud | Ei |
| Tootja koduleht | https://www.logitechg.com/ |
| Laius | 63.5 mm |
| Sügavus | 125 mm |
| Kõrgus | 40 mm |
| Illumination | Jah |
| Minimum system requirements | PC with Windows 10 or later and USB 2.0 port (Optional) Internet access for Logitech G HUB software 1 |
| Number of batteries supported | 1 |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Programmable mouse buttons | Jah |
| Purpose | Gaming |
| Rechargeable | Jah |
| Sensor type | HERO 2 |
| Windows operating systems supported | Jah |
| Batteries Included | Jah |
| Aku mahutavus | 290 mAh |
| Battery life (max) | 95 h |
| Battery type | Built-in battery |
| Sisseehitatud mälu | Jah |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Device interface | RF Wireless |
| Movement Detection Technology | Optical |
| Movement Resolution | 32000 DPI |
| Package depth | 112 mm |
| Package height | 180 mm |
| Package weight | 280 g |
| Package width | 68 mm |
| Polling rate | 1000 Hz |
| Power Source | Batteries |
| Receiver depth | 19 mm |
| Receiver height | 6 mm |
| Receiver type | Nano receiver |
| Receiver weight | 2 g |
| Receiver width | 14 mm |
| Response Time | 1 ms |
| Wireless range | 10 m |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||