Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
3-Prong Power Cord 1.8M C5 Connector EU Plug
| Tootja | VENTION |
| Tootekood | ZCKBAC |
| EAN | 6922794775824 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | ventiontech.com/products/3-prong-power-cord-1-8m-c5-connector-eu-plug?_pos=1&_sid=78c29cf7e&_ss=r |
| Seadme tüüp | Cable |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 60 |
| Unit Box Height | 0.03 |
| Unit Box Length | 0.25 |
| Unit Box Width | 0.18 |
| Unit Calculated Volume | 0.000696 cubm |
| Product Net Weight | 0.1 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.1813333 kg |
| Number of outlets | 1 |
| Pikkus | 1.85 m |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
