Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
| Tootja | VENTION |
| Tootekood | FHKB0 |
| EAN | 6922794781559 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| Muud näitajad | |
| Unit Box Length | 0.2 |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 3 |
| Micro-USB connectors quantity | 1 |
| USB Type-A connector | Jah |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery up to | 22.5 W |
| Fast charging technology | Power Delivery/Super Fast Charging |
| Port 1 output power | 22.5 W |
| Unit Box Height | 0.02 |
| Power bank & device charging at once | Jah |
| Unit Box Width | 0.1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0005832 cubm |
| Product Net Weight | 0.22 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.271 kg |
| Fast charging | Jah |
| Input interface | Micro-USB + USB Type-C |
| USB Type-A output ports | 2 |
| USB Type-C connector | Jah |
| Micro-USB connector | Jah |
| Charger compatibility | Headphones/Headset,Mobile phone/Smartphone,Smartwatch,Tablet |
| Port 3 output current | 2.4 A |
| Kogus transpordikasti kohta | 50 |
| Toote värv | Black |
| Total output power | 22.5 W |
| Port 2 output power | 22.5 W |
| Port 3 output power | 20 W |
| Sisendpinge | 5 - 9 V |
| Sisendvool | 2.4 A |
| Built-in display | Jah |
| Charging source | USB |
| Tootja koduleht | https://ventiontech.com/es/products/10000mah-power-bank-micro-usb-usb-c-usb-a-usb-a-22-5w?_pos=1&_sid=62823a161&_ss=r&variant=45304689426598 |
| Aku mahutavus | 37 Wh |
| Battery voltage | 3.7 V |
| Ekraani tüüp | LED |
| Housing material | ABS,Polycarbonate (PC) |
| Output current | 3 A |
| Output Voltage | 5 V |
| Port 1 output current | 2.4 A |
| Port 2 output current | 2.4 A |
| Shape | Rectangle |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
