Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
| Tootja | VENTION |
| Tootekood | FKBL0-C |
| EAN | 6922794791817 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| Muud näitajad | |
| Wireless Charging | Ei |
| USB Type-C connector | Jah |
| USB Type-A output ports | 1 |
| Input interface | USB Type-C |
| Fast charging | Jah |
| Summary | Vention FKBL0-C. Battery capacity: 20000 mAh, Battery voltage: 3.85 V. USB Type-A output ports: 1, USB Type-C ports quantity: 2. Product colour: Blue |
| Unit Calculated Weight | 0.427 kg |
| Product Net Weight | 0.38 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.0009968 cubm |
| Unit Box Width | 0.1 |
| Unit Box Length | 0.155 |
| Unit Box Height | 0.04 |
| Port 1 output power | 18 W |
| USB Type-C ports quantity | 2 |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 2 |
| USB Type-A connector | Jah |
| Port 3 output current | 3 A |
| Charger compatibility | Universal |
| Kogus transpordikasti kohta | 30 |
| Toote värv | Blue |
| Port 2 output power | 18 W |
| Port 3 output power | 22.5 W |
| Kaablid kaasa arvatud | USB Type-C |
| Built-in display | Jah |
| Charging source | USB |
| Tootja koduleht | https://ventiontech.com/products/20000mah-power-bank?variant=46381293273254 |
| Power protection features | Over current/Over voltage/Overdischarge/Short circuit |
| Aku mahutavus | 77 Wh |
| Battery voltage | 3.85 V |
| Built-in radio | Ei |
| Port 1 output current | 2.6 A |
| Port 2 output current | 2 A |
| Shape | Rectangle |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
