Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
| Tootja | VENTION |
| Tootekood | FKFH0 |
| EAN | 6922794791206 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| Muud näitajad | |
| Product Net Weight | 0.2 kg |
| USB Type-A connector | Jah |
| Wireless Charging | Ei |
| Fast charging technology | Power Delivery 3.0/Programmable Power Supply (PPS) |
| Port 1 output power | 100 W |
| Unit Box Height | 0.06 |
| Unit Box Length | 0.205 |
| Unit Box Width | 0.105 |
| Unit Calculated Volume | 0.001644 cubm |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| Unit Calculated Weight | 0.667 kg |
| Summary | Vention FKFH0. Battery capacity: 20000 mAh, Fast charging technology: Power Delivery 3.0, Programmable Power Supply (PPS). USB Type-A output ports: 1, USB Type-C ports quantity: 1. Total output power: 165 W, Output current: 5 A. Product colour: Grey |
| Fast charging | Jah |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| Input interface | USB Type-C |
| USB Type-A output ports | 1 |
| USB Type-C connector | Jah |
| Port 3 output current | 3 A |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 3 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Charger compatibility | Universal |
| Kogus transpordikasti kohta | 15 |
| Toote värv | Grey |
| Port 2 output power | 100 W |
| Total output power | 165 W |
| Port 3 output power | 60 W |
| Built-in display | Jah |
| Charging source | USB |
| Tootja koduleht | https://ventiontech.com/products/20000mah-power-bank-3?srsltid=AfmBOoqebioncb1LPCBrSGeeMVcKn1wTCoUWKQPsHw53R0tfEhkvryIY |
| Laius | 158.8 mm |
| Sügavus | 53.4 mm |
| Kõrgus | 50 mm |
| Aku mahutavus | 20000 mAh |
| Built-in radio | Ei |
| Ekraani tüüp | TFT |
| Output current | 5 A |
| Port 1 output current | 5 A |
| Port 2 output current | 3 A |
| Shape | Cube |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
