Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 8.49 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Built for laptops, handhelds, and compact systems, the Patriot P410 delivers responsive speed and everyday reliability to elevate your computing experience. With PCIe Gen4 x4 performance of up to 5,000MB/s read and 4,500MB/s write, it enables fast startups, smooth loading, and quicker access to files and applications.
An advanced caching architecture boosts write performance while helping to lower power consumption and reduce system heat—extending battery life for mobile devices. The slim, single-sided 2280 form factor ensures broad compatibility in space-constrained systems, and capacity options up to 4TB provide the flexibility to store more of what matters. Backed by a 5-year Patriot warranty, the P410 is engineered to power your everyday—effortlessly.
| Tootja | PATRIOT |
| Tootekood | P410P1TBM28H |
| EAN | 4711378431056 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Disain :. | |
| Tootja koduleht | https://www.patriotmemory.com/products/patriot-p410-pcie-gen4x4-nvme-m-2-ssd |
| Funktsioonid | |
| SSD ketta maht | 1000 GB |
| Liides | PCI Express |
| Andmeedastuskiirus | 5 Gbit/s |
| NVMe | Jah |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 22 mm |
| Sügavus | 80 mm |
| Kõrgus | 3.8 mm |
| Toote kaal | 11 g |
| Muud näitajad | |
| TBW rating | 320 |
| NVMe version | 1.4 |
| M.2 SSD size | 2280 (22 x 80 mm) |
| Summary | Patriot Memory P410. SSD capacity: 1 TB, SSD form factor: M.2, Data transfer rate: 5 Gbit/s |
| Unit Calculated Weight | 0.02 kg |
| Unit Calculated Volume | 9.092E-05 cubm |
| Compliance certificates | CE/Federal Communications Commission (FCC)/RoHS |
| Unit Box Width | 0.1 |
| Unit Box Length | 0.132 |
| Unit Box Height | 0.01 |
| PCI Express interface data lanes | x4 |
| SSD form factor | M.2 |
| Kogus transpordikasti kohta | 50 |
| Sequential read speed (CDM) | 5000 MB/s |
| Sequential write speed (CDM) | 4500 MB/s |
| Windows operating systems supported | Jah |
| Package depth | 66 mm |
| Package height | 132 mm |
| Package weight | 22 g |
| Package width | 100 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
