Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 6.70 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
18-Port Unmanaged Desktop Switch with 16-Port PoE
| Tootja | DAHUA |
| Tootekood | S3218-16ET-135 |
| EAN | 6923172527882 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://transmission.dahuasecurity.com/en/product-list/Business/Switches/PoESwitchForSecurity/S3218-16ET-135 |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| Kujutegur | 1U |
| .: Võrgustumine :. | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3af/IEEE 802.3at/IEEE 802.3bt |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Power over Ethernet (PoE) | Jah |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 100 - 240 V |
| Mudeli originaalnimi | S3218-16ET-135 |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 5 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -10 - 55 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 % |
| Valgusjuhe | |
| Switching optical modules type | Gigabit Ethernet |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Unit Box Height | 0.09 |
| Rack mounting | Jah |
| Switch layer | L2 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 16 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| SFP module slots quantity | 2 |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity | 2 |
| Transmission distance (max) | 0.25 km |
| Unit Box Length | 0.535 |
| Unit Box Width | 0.34 |
| Unit Calculated Volume | 0.1941 cubm |
| Unit Calculated Weight | 3.34 kg |
| MAC address table | 8000 entries |
| Package depth | 412 mm |
| Package height | 110 mm |
| Package width | 527 mm |
| Power Source | AC |
| Stackable | Jah |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95 % |
| Switch type | Unmanaged |
| Switching capacity | 7.2 Gbit/s |
| Throughput | 5.3568 Mpps |
| Total Power over Ethernet (PoE) budget | 135 W |
| Laius | 440 mm |
| Sügavus | 300 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||