Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Non-Stop Entertainment with Dual-Band Wi-Fi
Complying with the powerful 802.11ac standard, AC10 delivers blazing-fast Wi-Fi speeds up to 1200 Mbps, which is 3× faster than the speed of the previous 802.11n standard. Choose the 300 Mbps (2.4 GHz) for internet surfing, email, and social media or 867 Mbps (5 GHz) for bandwidth-intensive tasks like HD streaming and gaming.
Broader Coverage
Four external 5dBi antennas powered with advanced antenna technology provide users with larger wireless coverage throughout your home or office. With the combination of Beamforming Technology, the AC10 can detect the location of your connected devices and concentrate wireless signal strength towards them, making your connection more stable.
MU-MIMO Technology
With MU-MIMO, AC10 communicates with multiple devices at the same time to allow connected devices to achieve faster speeds than standard AC routers, increasing overall network throughput.
Easy Installation
With no need for complicated configuration, you can simply follow the step-by-step instructions on the intuitive webpage to set up your AC10 in minutes.
Ready for Smooth IPTV
IGMP Proxy/Snooping, Bridge, and Tag VLAN technology allow your streaming activities to pass through fast LAN ports, optimizing Hi-Resolution videos.
| Tootja | MERCUSYS |
| Tootekood | AC10 |
| EAN | 6935364088040 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.mercusys.com/en/product/details/ac10#specifications |
| Seadme tüüp | Tabletop router |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | White |
| .: Võrgustumine :. | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11a/IEEE 802.11ac/IEEE 802.11b/IEEE 802.11g/IEEE 802.11n |
| WiFi-standardid | 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10/100 Mbit/s |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Toiteallika tüüp | AC |
| Turvalisus | |
| WPS-nupp | Jah |
| Turvaalgoritmid | WEP/WPA/WPA2/WPA2-PSK/WPA-PSK |
| Antenn | |
| Antenni tüüp | External |
| Antennide arv | 4 |
| Antenni tüüp | Omni-Directional |
| Antennide arv | 4 |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| WLAN edastuskiirus (esimene laineala) | 300 Mbit/s |
| WLAN edastuskiirus (teine laineala) | 867 Mbit/s |
| WLAN edastuskiirus (max) | 867 Mbit/s |
| Wi-Fi laineala | 2.4 GHz, 5 GHz |
| WiFi andmeedastuskiirused | 1167 Mbps |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Ethernet LAN-liidese tüüp | Fast Ethernet |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Tehnoloogia MU-MIMO | Jah |
| Toide | |
| Toitenõuded | 9V/0.85A |
| Ethernet LAN-funktsioonid | |
| 1 WAN | Jah |
| 10/100M | 2 |
| Ergonoomika | |
| Lähtestusnupp | Jah |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | AC10 |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 24 |
| Mobiilivõrk | |
| 3G | Ei |
| 4G | Ei |
| Muud funktsioonid | |
| Saatevõimsus | 20 dBm |
| Andmeedastuskiirus | 867 Mbps |
| WAN-ühendus | |
| Ethernet WAN | Jah |
| SIM kaardi ava | Ei |
| DSL WAN | Ei |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.002208 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 0.391 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 16 cm |
| Transpordipakendi laius | 6 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 23 cm |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Unit Box Height | 0.16 |
| Unit Box Length | 0.23 |
| Unit Box Width | 0.06 |
| CnCode | 85176200 |
| Unit Calculated Volume | 0.002624 cubm |
| Product Net Weight | 0.32 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.412 kg |
| Summary | Mercusys AC10. Wi-Fi band: Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz), Top Wi-Fi standard: Wi-Fi 5 (802.11ac), WLAN data transfer rate (max): 867 Mbit/s. Ethernet LAN interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN data rates: 10,100 Mbit/s, Networking standards: IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n. Security algorithms: WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK. Product type: Tabletop router, Product colour: White. Antenna design: External, Antenna gain level (max): 5 dBi |
| 3G/4G USB modem compatibility | Ei |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Antenna Gain | 5 dB |
| Antenna gain level (max) | 5 dBi |
| Output current | 0.85 A |
| Output Voltage | 9 V |
| Netokaal | 0.32 kg |
| Brutokaal | 0.391 kg |
| Mõõtmed (l x s x k) | 114 × 94 × 26 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||