Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
| Tootja | TP-LINK |
| Tootekood | TAPOC202 |
| EAN | 8885020621051 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Seadme tüüp | IP security camera |
| Tootja koduleht | https://www.tp-link.com/sg/home-networking/cloud-camera/tapo-c202/ |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Spherical |
| Toote värv | White |
| .: Mälu :. | |
| Integreeritud kaardilugeja | Jah |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| .: Kaamera :. | |
| Lens viewing angle, vertical | 46.65 ° |
| .: Võrgustumine :. | |
| WiFi | Jah |
| WiFi-standardid | 802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ethernet LAN | Jah |
| Bluetooth | Ei |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Turvalisus | |
| Siren noise level | 90 dB |
| Objektiivi süsteem | |
| Lens viewing angle, horizontal | 88.11 ° |
| Lens viewing angle, diagonal | 107.52 ° |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | TAPO C202 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 0.35 kg |
| Brutokaal | 0.5 kg |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.00289 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 0.5 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 17 cm |
| Transpordipakendi laius | 10 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 17 cm |
| Muud andmed | |
| Screws included | Jah |
| Unit Box Width | 0.1 |
| Unit Box Length | 0.17 |
| Unit Box Height | 0.17 |
| Supports card capacities up to | 512GB |
| Infra-red wavelength | 850 nm |
| Video motion detection | Jah |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Jah |
| Night vision | Jah |
| Networking standards | IEEE 802.11b/IEEE 802.11g/IEEE 802.11n |
| Number of cameras | 1 |
| Reset button | Jah |
| Placement supported | Indoor |
| Security algorithms | 128-bit AES/SSL/TLS/WPA/WPA2-PSK |
| Tilt angle range | 0 - 70 ° |
| Built-in siren | Jah |
| Audio detection | Jah |
| Cloud-managed | Jah |
| Focal length range | 3.83 mm |
| Number of lenses | 1 |
| Camera tilt control | Jah |
| Camera pan control | Jah |
| Product colour | Black/White |
| Summary | TP-Link Tapo C202. Type: IP security camera, Placement supported: Indoor, Connectivity technology: Wireless. Mounting type: Ceiling/Desk, Product colour: Black, White, Form factor: Spherical. Lens viewing angle, horizontal: 88.11°, Lens viewing angle, vertical: 46.65°, Lens viewing angle, diagonal: 107.52°. Sensor type: CMOS, Optical sensor size: 25.4 / 2.8 mm (1 / 2.8"). Focal length range: 3.83 mm, Fixed focal length: 4 mm |
| Unit Calculated Weight | 0.5 kg |
| Product Net Weight | 0.35 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.00289 cubm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Built-in speaker(s) | Jah |
| DC-in jack | Jah |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Maximum aperture number | 2.4 |
| Mounting type | Ceiling/Desk |
| Packaging content | Tapo C200C Camera Power Adapter Quick Start Guide Mounting Screws Mounting Template Mounting Anchors |
| Sensor type | CMOS |
| Video compression formats | H.264 |
| Zoom capability | Jah |
| Audio system | 2-way |
| Built-in HDD | Ei |
| Built-in microphone | Jah |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Fixed focal length | 4 mm |
| Focal Length | 3.6 - 4mm |
| Frame Rate | 30 fps |
| IR Illumination | Jah |
| Maximum memory card size | 512 GB |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 95 % |
| Optical sensor size | 1/2.8 " |
| Pan range | 0 - 340 ° |
| Sensor size | 1/2.8'' |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90 % |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Wireless connections | WLAN |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||