Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
| Tootja | VENTION |
| Tootekood | FEPW0-EU |
| EAN | 6922794782105 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://ventiontech.com/products/1-port-usb-c-gan-charger-20w-eu-plug-black-white-blue-pink?variant=44773541380262 |
| .: Toimimine :. | |
| Fast charging technology | Power Delivery 3.0/Programmable Power Supply (PPS)/Quick Charge 3.0 |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Sisendpinge | 100 - 240 V |
| Sisendvool | 0.5 A |
| Funktsioonid | |
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| Mudeli originaalnimi | FEPW0-EU |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 33 mm |
| Sügavus | 57.4 mm |
| Kõrgus | 33 mm |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Hanging box |
| Muud andmed | |
| Unit Calculated Weight | 0.07 kg |
| Output current (5V) | 3 A |
| Unit Box Height | 0.115 |
| Unit Box Length | 0.035 |
| Unit Box Width | 0.07 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0002818 cubm |
| Summary | Vention FEPW0-EU. Charger type: Indoor, Power source type: AC, Charger compatibility: Headphones, Smartphone, Smartwatch, Tablet. Input voltage: 100 - 240 V. USB Type-C ports quantity: 1, Fast charging, Power protection features: Over current, Over power, Over voltage, Overheating, Short circuit. Product colour: White |
| Product colour | White |
| Fast charging | Jah |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| Output current (12V) | 1.67 A |
| Output current (9V) | 2.22 A |
| Programmable power supply (PPS) | Jah |
| Gallium nitride (GaN) transistors | Jah |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 1 |
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Headphones/Smartphone/Smartwatch/Tablet |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Power protection features | Over current/Over power/Over voltage/Overheating/Short circuit |
| Power source type | AC |
| Housing material | Polycarbonate (PC) |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Maximum power | 20 W |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||