Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
SMG1005
5-Port Unmanaged Desktop Switch with 5-Port 2.5G
| Tootja | DAHUA |
| Tootekood | SMG1005 |
| EAN | 6923172508225 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://transmission.dahuasecurity.com/en/product-list/Home/SOHOSwitches/MetalSwitch/SMG1005 |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| .: Võrgustumine :. | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3/IEEE 802.3ab/IEEE 802.3ad/IEEE 802.3ae/IEEE 802.3az/IEEE 802.3u/IEEE 802.3x/IEEE 802.3z |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000,2500 Mbit/s |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Sisendvool | 1 A |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Compliance certificates | CE |
| Andmeedastus | |
| Jumbo frames | 12 |
| Toide | |
| Toiteallikas | External |
| Ethernet LAN-funktsioonid | |
| IEEE 802.3 | Jah |
| IEEE 802.3ab | Jah |
| IEEE 802.3ad | Jah |
| IEEE 802.3ae | Jah |
| IEEE 802.3az | Jah |
| IEEE 802.3u | Jah |
| IEEE 802.3x | Jah |
| IEEE 802.3z | Jah |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | SMG1005 |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -10 - 55 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 % |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Jumbo frames support | Jah |
| DC input voltage | 12 V |
| 2.5GbE | 5 |
| Unit Box Height | 0.06 |
| Unit Box Length | 0.385 |
| Unit Box Width | 0.185 |
| CnCode | 85176200 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | 2.5G Ethernet (100/1000/2500) |
| Unit Calculated Volume | 0.004274 cubm |
| Product Net Weight | 0.69 kg |
| Unit Calculated Weight | 1.18 kg |
| Summary | Dahua Technology SMG1005. Switch type: Unmanaged. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: 2.5G Ethernet (100/1000/2500), Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 5. MAC address table: 4000 entries, Switching capacity: 25 Gbit/s. Networking standards: IEEE 802.3az, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE.... DC input voltage: 12 V |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 5 |
| Plug and Play | Jah |
| Power protection features | Over current/Over voltage/Static electricity |
| Power supply included | Jah |
| Desktop/pedestal | Jah |
| Forwarding rate | 18.6 Mpps |
| Housing material | Metal |
| MAC address table | 4000 entries |
| Operating temperature range | –10 °C to +55 °C |
| Package depth | 163 mm |
| Package height | 71 mm |
| Package weight | 942 g |
| Package width | 297 mm |
| Packet buffer memory | 8 MB |
| Power Options | 12V |
| Power Source | DC |
| Primary port count | 5 |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Switch type | Unmanaged |
| Switching capacity | 25 Gbit/s |
| Throughput | 18.6 Mpps |
| Laius | 220 mm |
| Sügavus | 141 mm |
| Kõrgus | 30 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 220 mm × 141 mm × 30 mm |
| Toote kaal | 680 g |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||