Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 77.45 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Power up
Game with confidence thanks to Windows 11 Pro and up to Intel® Core™ Ultra 9 processor 275HX. Backed up by the serious gaming muscle of up to NVIDIA® GeForce RTX™ 5080 Laptop GPU and up to 32GB of DDR5-5600 RAM, the 2025 Strix G18 has the perfect amount of power to keep you gaming at peak performance. With additional features like NVIDIA® Advanced Optimus, the latest DLSS enhancements, a 2TB PCIe Gen 4 SSD, the Strix G18 is truly a force to be reckoned with.
| Tootja | ASUS |
| Tootekood | 90NR0LM1-M001H0 |
| EAN | 4711636065252 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tooteseeria | ROG Strix |
| Mudeli number | G815JPR-S9038W |
| Sülearvuti tüüp | Gaming |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Eclipse Grey |
| Kujutegur | Clamshell |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 18" |
| Ekraani resolutsioon | 2560x1600 |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| HD tüüp | WQXGA |
| LED-tagantvalgustus | Jah |
| Ekraani pind | Non-Glare IPS |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori sagedus | 2200 MHz |
| Protsessori perekond | Intel Core i9 |
| Protsessori mudel | i9-14900HX |
| Protsessori Turbo Boost sagedus | 5.8 GHz |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Protsessorituumad | 24 |
| Protsessori harud | 32 |
| Protsessori vahemälu | 36 MB |
| .: Mälu :. | |
| Sisemälu | 16GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Maksimaalne sisemälu | 64 GB |
| Mälu taktsagedus | 5600 MHz |
| Taktsagedus | 5600 MHz |
| Mälupesad | 2x SO-DIMM |
| .: Kõvaketas :. | |
| SSD ketta maht | 1000 GB |
| Salvestusmaht kokku | 1000 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Graafikakaart | |
| Graafikaadapter | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Graafikakaardi videomälu | 8GB |
| Eraldiseisva graafika mälu tüüp | GDDR7 |
| .: Audio :. | |
| Sisseehitatud mikrofon | Built-in |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| .: Kaamera :. | |
| Esikaamera | Jah |
| Sisseehitatud kaamera | FHD IR |
| Optiline draiv | |
| Optilise seadme tüüp | none |
| .: Võrgustumine :. | |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ethernet LAN | 2.5 Gigabit |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Klaviatuur ja hiir | |
| Klaviatuuri keel | ENG |
| Numbriklaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgus | Jah |
| Osutamisseade | Touchpad |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akuelementide arv | 4 cells |
| Akutehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Aku mahutavus | 90 Wh |
| AC-adapteri toide | 280 W |
| AC-adapteri sagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-adapteri sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-adapteri väljundpinge | 20 V |
| Turvalisus | |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Jah |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 399 mm |
| Kõrgus | 32 mm |
| Sügavus | 299 mm |
| Muud näitajad | |
| Password protection | Jah |
| Password protection type | BIOS/User |
| Market positioning | Gaming |
| SSD form factor | M.2 |
| Memory channels | Dual-channel |
| Anti-glare screen | Jah |
| Processor manufacturer | Intel |
| NVMe | Jah |
| USB 3.2 | 3 |
| Windows Hello | Jah |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Dolby Vision |
| RGB colour space | DCI-P3 |
| Thunderbolt 4 ports quantity | 1 |
| Performance cores | 8 |
| Colour Gamut | 100 % |
| Processor generation | Intel® Core™ i9 (14th gen) |
| Unit Box Height | 0.105 |
| Unit Box Length | 0.49 |
| Unit Box Width | 0.35 |
| CnCode | 84713000 |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5.8 GHz |
| Screen refresh rate | 240Hz |
| SSD type | PCIe 4.0 NVMe M.2 |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.01771/0.01801 cubm |
| Product Net Weight | 3.2 kg |
| Unit Calculated Weight | 5.8 kg |
| Summary | ASUS ROG Strix G18 G815JPR-S9038W. Product type: Laptop, Form factor: Clamshell. Processor family: Intel® Core™ i9, Processor model: i9-14900HX. Display diagonal: 45.7 cm (18"), HD type: WQXGA, Display resolution: 2560 x 1600 pixels. Internal memory: 16 GB, Internal memory type: DDR5-SDRAM. Total storage capacity: 1 TB, Storage media: SSD. On-board graphics card model: Intel® UHD Graphics, Discrete graphics card model: NVIDIA GeForce RTX 5070. Operating system installed: Windows 11 Home. Product colour: Grey |
| Product colour | Grey |
| Colour name | Eclipse Gray |
| USB Type-C charging port | Jah |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Jah |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Jah |
| Discrete graphics card memory | 8 GB |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| Total SSDs capacity | 1000 GB |
| Discrete graphics card | Jah |
| Discrete graphics card model | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| On-board graphics card | Jah |
| On-board graphics card family | Intel® UHD Graphics |
| On-board graphics card model | Intel® UHD Graphics |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 4.1 GHz |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 3 |
| Discrete GPU manufacturer | NVIDIA |
| Infrared (IR) camera | Jah |
| Copilot key | Jah |
| Front camera HD type | Full HD |
| Keyboard backlit colour | RGB |
| Keyboard backlit zone | Per-key RGB |
| Efficient cores | 16 |
| Efficient-core base frequency | 1.6 GHz |
| Intel® Thunderbolt 4 | Jah |
| Performance-core base frequency | 2.2 GHz |
| Processor base power | 55 W |
| Maximum turbo power | 157 W |
| Loomulik kuvasuhe | 16:10 |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Tootja koduleht | https://rog.asus.com/laptops/rog-strix/rog-strix-g18-2025 |
| Antenni tüüp | 2x2 |
| Kiibistik ( Chipset) | Intel HM870 Express |
| AC-adapteri väljundvool | 14 A |
| Toote kaal | 3200 g |
| Combo headphone/mic port | Jah |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Mobile network connection | Ei |
| HDMI version | 2.1 |
| Seadme tüüp | Laptop |
| Memory form factor | SO-DIMM |
| Maksimaalne värskendussagedus | 240 Hz |
| Number of built-in speakers | 2 |
| NVIDIA G-SYNC | Jah |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Audio system | Dolby Atmos |
| Built-in microphone | Jah |
| Ethernet LAN data rates | 1000 Mbit/s |
| Graphics Controller | Discrete |
| Headphones jack | 1 |
| Height (front) | 23.5 mm |
| Height (rear) | 32 mm |
| Max memory (RAM) | 64GB |
| Mudeli originaalnimi | G18 (2025) |
| Panel Type | IPS-Level |
| Product line | Consumer |
| Thunderbolt | 2 |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||