Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 83.93 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Power up your play
Draw more frames and win more games with the brand new Strix G16 and Windows 11 Pro. Powered by an AMD Ryzen™ 9 processor and a NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 Ti Laptop GPU boasting a max TGP of 140W with Dynamic Boost, be ready to dominate the competition in all of the latest games. With 32GB of DDR5 RAM and PCIe Gen 4.0 SSD storage, and the ability to upgrade one slot to a PCIe Gen 5 drive, large game libraries and intense multitasking sessions are a breeze for this gaming machine.
| Tootja | ASUS |
| Tootekood | 90NR0NK8-M001X0 |
| EAN | 4711387986172 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tooteseeria | ROG Strix |
| Mudeli number | G614FR-S5022W |
| Sülearvuti tüüp | Gaming |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Clamshell |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 16" |
| Ekraani resolutsioon | 2560x1600 |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| HD tüüp | 2.5K |
| Ekraani pind | Non-Glare IPS |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori sagedus | 2500 MHz |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen 9 |
| Protsessori mudel | 9955HX |
| Protsessori Turbo Boost sagedus | 5.4 GHz |
| Protsessori vahemälu tüüp | L2 & L3 |
| Protsessorituumad | 16 |
| Protsessori harud | 32 |
| L3-vahemälu | 64 MB |
| .: Mälu :. | |
| Sisemälu | 16GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Maksimaalne sisemälu | 64 GB |
| Mälu taktsagedus | 5600 MHz |
| Taktsagedus | 5600 MHz |
| Mälupesad | 2x SO-DIMM |
| .: Kõvaketas :. | |
| SSD ketta maht | 1000 GB |
| Salvestusmaht kokku | 1000 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Graafikakaart | |
| Graafikaadapter | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Graafikakaardi videomälu | 12GB |
| Eraldiseisva graafika mälu tüüp | GDDR7 |
| .: Audio :. | |
| Sisseehitatud mikrofon | Built-in |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| .: Kaamera :. | |
| Esikaamera | Jah |
| Sisseehitatud kaamera | FHD |
| Optiline draiv | |
| Optilise seadme tüüp | none |
| .: Võrgustumine :. | |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Wireless LAN | 802.11ax |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Gigabit |
| Lisaseadmed | |
| Integreeritud kaardilugeja | Ei |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Klaviatuur ja hiir | |
| Klaviatuuri keel | ENG |
| Numbriklaviatuur | Ei |
| Klaviatuuri taustavalgus | Jah |
| Osutamisseade | NumberPad |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akuelementide arv | 4 cells |
| Akutehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Aku mahutavus | 90 Wh |
| AC-adapteri toide | 280 W |
| AC-adapteri sagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-adapteri sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-adapteri väljundpinge | 20 V |
| Turvalisus | |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Jah |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 354 mm |
| Kõrgus | 30.4 mm |
| Sügavus | 264 mm |
| Muud näitajad | |
| Password protection | Jah |
| Password protection type | BIOS/User |
| Market positioning | Gaming |
| SSD form factor | M.2 |
| Anti-glare screen | Jah |
| Processor manufacturer | AMD |
| NVMe | Jah |
| USB 3.2 | 2 |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Dolby Vision |
| RGB colour space | DCI-P3 |
| Colour Gamut | 100 % |
| Processor generation | AMD Ryzen 9000 Series |
| Introduction year | 2025 |
| Unit Box Height | 0.42 |
| Unit Box Length | 0.335 |
| Unit Box Width | 0.105 |
| CnCode | 84713000 |
| Screen refresh rate | 240Hz |
| SSD type | PCIe 4.0 NVMe M.2 |
| On-board GPU manufacturer | AMD |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.01477 cubm |
| Product Net Weight | 2.5 kg |
| Unit Calculated Weight | 4.53 kg |
| Summary | ASUS ROG Strix G16 G614FR-S5022W. Product type: Laptop, Form factor: Clamshell. Processor family: AMD Ryzen™ 9, Processor model: 9955HX, Processor frequency: 2.5 GHz. Display diagonal: 40.6 cm (16"), HD type: 2.5K, Display resolution: 2560 x 1600 pixels. Internal memory: 16 GB, Internal memory type: DDR5-SDRAM. Total storage capacity: 1 TB, Storage media: SSD. On-board graphics card model: AMD Radeon 610M. Operating system installed: Windows 11 Home. Product colour: Grey |
| Product colour | Grey |
| Colour name | Eclipce Garey |
| USB Type-C charging port | Jah |
| Fast charging | Jah |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Jah |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Jah |
| Discrete graphics card memory | 12 GB |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| Total SSDs capacity | 1000 GB |
| Discrete graphics card | Jah |
| Discrete graphics card model | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| On-board graphics card | Jah |
| On-board graphics card family | AMD Radeon Graphics |
| On-board graphics card model | AMD Radeon 610M |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 2 |
| Discrete GPU manufacturer | NVIDIA |
| Copilot key | Jah |
| L2 cache | 16 MB |
| Front camera HD type | Full HD |
| Keyboard backlit colour | RGB |
| Fast charging time (50%) | 30 min |
| Power adapter barrel connector | 6.0 mm |
| Display response rise/fall | 3 ms |
| Keyboard backlit zone | Per-key RGB |
| USB4 Gen 3x2 ports quantity | 2 |
| Loomulik kuvasuhe | 16:10 |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Tootja koduleht | https://rog.asus.com/laptops/rog-strix/rog-strix-g16-2025-g614/ |
| Antenni tüüp | 2x2 |
| AC-adapteri väljundvool | 14 A |
| Toote kaal | 2500 g |
| Combo headphone/mic port | Jah |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Mobile network connection | Ei |
| HDMI version | 2.1 |
| Seadme tüüp | Laptop |
| Memory form factor | SO-DIMM |
| Number of built-in speakers | 2 |
| NVIDIA G-SYNC | Jah |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Audio system | Smart Amp |
| Built-in microphone | Jah |
| Ethernet LAN data rates | 10/100/1000 Mbit/s |
| Front camera resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Graphics Controller | Discrete |
| Headphones jack | 1 |
| Height (front) | 22.6 mm |
| Height (rear) | 30.4 mm |
| Housing material | Plastic |
| Max memory (RAM) | 64GB |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 16 GB |
| Mudeli originaalnimi | G16 (2025) |
| Panel Type | IPS |
| Product line | Consumer |
| USB-C | 2 |
| Video capturing speed | 30 fps |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||