Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
| Tootja | DAHUA |
| Tootekood | CS4005-4ET1GT-36 |
| EAN | 6939554913051 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://transmission.dahuasecurity.com/en/product-list/business/cloudmanagementsolution/networkswitch/cs4005-4et1gt-36 |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Sisendvool | 0.8 A |
| Power over Ethernet (PoE) | Jah |
| Turvalisus | |
| DHCP features | DHCP client |
| Andmeedastus | |
| Jumbo frames | 9216 |
| Toide | |
| Toiteallikas | External |
| Ethernet LAN-funktsioonid | |
| IEEE 802.3 | Jah |
| IEEE 802.3ab | Jah |
| IEEE 802.3u | Jah |
| IEEE 802.3x | Jah |
| PoE ports | 4 |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | CS4005-4ET1GT-36 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -10 - 55 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 84 mm |
| Sügavus | 115 mm |
| Kõrgus | 27 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 115 mm × 84 mm × 27 mm |
| Toote kaal | 200 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kaablid kaasa arvatud | AC |
| Muud andmed | |
| Broadcast storm control | Jah |
| Number of VLANs | 32 |
| Multicast support | Jah |
| Fast Ethernet (copper) ports quantity | 4 |
| DC input voltage | 53 V |
| Flow control support | Jah |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity | 4 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 5 |
| VLAN support | Jah |
| 10G support | Ei |
| PoE power budget | 40 Watts |
| Port mirroring | Jah |
| Jumbo frames support | Jah |
| Switch layer | L2 |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity | 1 |
| Networking standards | IEEE 802.1Q/IEEE 802.3/IEEE 802.3ab/IEEE 802.3af/IEEE 802.3at/IEEE 802.3az/IEEE 802.3u/IEEE 802.3x |
| Wall mountable | Jah |
| Rack mounting | Ei |
| Web-based management | Jah |
| Reset button | Jah |
| Unit Box Length | 0.195 |
| Product colour | Blue |
| Summary | Dahua Technology CS4005-4ET1GT-36. Switch type: Managed, Switch layer: L2. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 5. MAC address table: 2000 entries, Switching capacity: 2.8 Gbit/s. Networking standards: IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE.... DC input voltage: 53 V. Power connector: DC-in jack. Power over Ethernet (PoE). Wall mountable |
| Unit Calculated Weight | 0.75 kg |
| Product Net Weight | 0.19 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.00273 cubm |
| Units per Shipping Box | 12 |
| Unit Box Width | 0.115 |
| Unit Box Height | 0.085 |
| Cloud-managed | Jah |
| Loop protection | Jah |
| IP-MAC-Port binding | Jah |
| LED indicators | Jah |
| Power supply included | Jah |
| Quick start guide | Jah |
| 10Base-T / 100Base-TX | 4 |
| 10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T | 1 |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Forwarding rate | 2.08 Mpps |
| Housing material | Metal |
| MAC address table | 2000 entries |
| Mean time between failures (MTBF) | 2037751.2 h |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Operating temperature range | –10 °C to +55 °C |
| Package depth | 195 mm |
| Package height | 83 mm |
| Package weight | 720 g |
| Package width | 114 mm |
| Packet buffer memory | 4 MB |
| Power Connector | DC-in jack |
| Power Source | DC/PoE |
| Primary port count | 5 |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95 % |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Switch type | Managed |
| Switching capacity | 2.8 Gbit/s |
| Total Power over Ethernet (PoE) budget | 36 W |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||