Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
| Tootja | GEMBIRD |
| Tootekood | SC-USB-02 |
| EAN | 8716309137539 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://gembird.com/item.aspx?id=13753&lang=en |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Compliance certificates | CE/RoHS |
| Nupud | |
| Sisendi tüüp | USB |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 23 mm |
| Sügavus | 52 mm |
| Kõrgus | 12 mm |
| Toote kaal | 8 g |
| Muud andmed | |
| Product colour | Blue/Transparent |
| Summary | Gembird Virtus2. Host interface: USB, Headphone connectivity: 3.5 mm. Product colour: Blue, Transparent. Windows operating systems supported: Windows 10, Windows 11. Weight: 8 g, Width: 23 mm, Depth: 52 mm. Country of origin: China |
| Unit Calculated Weight | 0.026 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.00023 cubm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| CnCode | 84733020 |
| Unit Box Width | 0.1 |
| Unit Box Length | 0.115 |
| Unit Box Height | 0.02 |
| Country of origin | China |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Headphone outputs | 1 |
| Internal | Ei |
| Microphone in | Jah |
| Plug and Play | Jah |
| Windows operating systems supported | Windows 10/Windows 11 |
| Package depth | 95 mm |
| Package height | 19 mm |
| Package width | 95 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
