Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 40.29 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Cyborg 15 B13WEKG.
| Tootja | MSI |
| Tootekood | CYBORG 15 B13WEKG-633NL |
| EAN | 4711377401050 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tooteseeria | Cyborg |
| Mudeli number | Cyborg 15 B13WEKG |
| Sülearvuti tüüp | Gaming |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| Kujutegur | Clamshell |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 15.6" |
| Ekraani resolutsioon | 1920x1080 |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| HD tüüp | Full HD |
| Ekraani pind | IPS |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori sagedus | 2400 MHz |
| Protsessori perekond | Intel Core i7 |
| Protsessori mudel | i7-13620H |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| .: Mälu :. | |
| Sisemälu | 16GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Maksimaalne sisemälu | 96 GB |
| Mälu taktsagedus | 5600 MHz |
| Taktsagedus | 5600 MHz |
| Mälupesad | 2x SO-DIMM |
| .: Kõvaketas :. | |
| SSD ketta maht | 512 GB |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Graafikakaart | |
| Graafikaadapter | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Graafikakaardi videomälu | 8GB |
| Eraldiseisva graafika mälu tüüp | GDDR7 |
| .: Audio :. | |
| Sisseehitatud mikrofon | Built-in |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| .: Kaamera :. | |
| Esikaamera | Jah |
| Sisseehitatud kaamera | Jah |
| Optiline draiv | |
| Optilise seadme tüüp | none |
| .: Võrgustumine :. | |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Wireless LAN | 802.11ax |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Gigabit |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Audioväljund | 1 |
| Klaviatuur ja hiir | |
| Klaviatuuri keel | ENG |
| Numbriklaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgus | Jah |
| Osutamisseade | Touchpad |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akuelementide arv | 4 cells |
| Aku mahutavus | 55.2 Wh |
| AC-adapteri toide | 120 W |
| Turvalisus | |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Jah |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) versioon | 2.0 |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 359.3 mm |
| Kõrgus | 22.9 mm |
| Sügavus | 245.25 mm |
| Muud näitajad | |
| Market positioning | Gaming |
| SSD form factor | M.2 |
| Anti-glare screen | Jah |
| Processor manufacturer | Intel |
| NVMe | Jah |
| USB 3.2 | 2 |
| Repairability Index | 7.9 |
| Processor generation | 13th gen Intel® Core™ i7 |
| Unit Box Height | 0.31 |
| Unit Box Length | 0.465 |
| Unit Box Width | 0.085 |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Screen refresh rate | 144Hz |
| SSD type | PCIE GEN4x4 NVMe |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0122528 cubm |
| Product Net Weight | 1.98 kg |
| Unit Calculated Weight | 3.71 kg |
| Summary | MSI Cyborg 15 B13WEKG-646NL. Product type: Laptop, Form factor: Clamshell. Processor family: Intel® Core™ i5, Processor model: i5-13420H. Display diagonal: 39.6 cm (15.6"), HD type: Full HD, Display resolution: 1920 x 1080 pixels. Internal memory: 16 GB, Internal memory type: DDR5-SDRAM. Total storage capacity: 512 GB, Storage media: SSD. On-board graphics card model: Intel® UHD Graphics, Discrete graphics card model: NVIDIA GeForce RTX 5050. Operating system installed: Windows 11 Home. Product colour: Black |
| Product colour | Black |
| Colour name | Translucent Black |
| USB Type-C charging port | Jah |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Jah |
| Discrete graphics card memory | 8 GB |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Discrete graphics card | Jah |
| Discrete graphics card model | NVIDIA® GeForce RTX™ 5050 |
| On-board graphics card | Jah |
| On-board graphics card family | Intel® UHD Graphics |
| On-board graphics card model | Intel® UHD Graphics |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN controller model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 2 |
| Discrete GPU manufacturer | NVIDIA |
| Privacy camera | Jah |
| Privacy type | Privacy shutter |
| Copilot key | Jah |
| Front camera HD type | HD |
| Original brand name | MSI |
| Keyboard backlit colour | RGB |
| Keyboard backlit zone | 4-zone RGB |
| WLAN controller manufacturer | Intel |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Cable lock slot | Jah |
| Cable lock slot type | Kensington |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Tootja koduleht | www.msi.com/Laptop/Cyborg-15-B13WX |
| Toote kaal | 1950 g |
| Combo headphone/mic port | Jah |
| DC-in jack | Jah |
| Mobile network connection | Ei |
| HDMI version | 2.1 |
| Seadme tüüp | Laptop |
| Motherboard chipset | Intel SoC |
| Maksimaalne värskendussagedus | 144 Hz |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Number of SSDs installed | 1 |
| USB Sleep-and-Charge | Jah |
| Audio system | DTS Audio Processing |
| Display brightness | 250 cd/m² |
| Ethernet LAN data rates | 10/100/1000 Mbit/s |
| Front camera resolution | 1280 x 720 pixels |
| Graphics Controller | Discrete |
| Height (front) | 22.15 mm |
| Height (rear) | 23.15 mm |
| Housing material | Metal,Plastic |
| Max memory (RAM) | 64GB |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 16 GB |
| Mudeli originaalnimi | 15 B13WEKG |
| Panel Type | IPS-Level |
| Product line | Consumer |
| Speaker power | 2 W |
| USB-C | 1 |
| Video capturing speed | 30 fps |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||