Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
The best of the best
The 2025 Strix SCAR 18 offers the very best Windows 11 Pro gaming experience, featuring next gen Intel® Core™ processor and next gen NVIDIA® GeForce RTX™ Laptop GPU with Advanced Optimus. This killer hardware is complemented with up to 64GB of 5600MHz DDR5 RAM and 4TB of PCIe 4.0 storage, with the memory slots upgradable to 6400MHz DDR5 RAM and SSD slots both offering full support for PCIe Gen 5, ensuring that you always have the edge on your competition.
| Tootja | ASUS |
| Tootekood | 90NR0LF1-M00440 |
| EAN | 4711387952030 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tooteseeria | ROG Strix |
| Mudeli number | G835LX-SA008W |
| Sülearvuti tüüp | Gaming |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| Kujutegur | Clamshell |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 18" |
| Ekraani resolutsioon | 2560x1600 |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| HD tüüp | WQXGA |
| LED-tagantvalgustus | Jah |
| Ekraani pind | MiniLED |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori sagedus | 2700 MHz |
| Protsessori perekond | Intel Core Ultra |
| Protsessori mudel | 275HX |
| Protsessori Turbo Boost sagedus | 5.4 GHz |
| Protsessorituumad | 24 |
| Protsessori harud | 24 |
| Protsessori vahemälu | 36 MB |
| .: Mälu :. | |
| Sisemälu | 64GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Maksimaalne sisemälu | 64 GB |
| Mälu taktsagedus | 5600 MHz |
| Taktsagedus | 5600 MHz |
| Mälupesad | 2x SO-DIMM |
| .: Kõvaketas :. | |
| SSD ketta maht | 2000 GB |
| Salvestusmaht kokku | 2000 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Graafikakaart | |
| Graafikaadapter | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| Graafikakaardi videomälu | 24GB |
| Eraldiseisva graafika mälu tüüp | GDDR7 |
| .: Audio :. | |
| Sisseehitatud mikrofon | Built-in |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| .: Kaamera :. | |
| Esikaamera | Jah |
| Sisseehitatud kaamera | FHD IR |
| Optiline draiv | |
| Optilise seadme tüüp | none |
| .: Võrgustumine :. | |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| Wireless LAN | 802.11be |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ethernet LAN | 2.5 Gigabit |
| Lisaseadmed | |
| Integreeritud kaardilugeja | Ei |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Klaviatuur ja hiir | |
| Klaviatuuri keel | ENG |
| Numbriklaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgus | Jah |
| Osutamisseade | Touchpad |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akuelementide arv | 4 cells |
| Akutehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Aku mahutavus | 90 Wh |
| AC-adapteri toide | 380 W |
| AC-adapteri sagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-adapteri sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-adapteri väljundpinge | 20 V |
| Turvalisus | |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Jah |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 399 mm |
| Kõrgus | 32 mm |
| Sügavus | 298 mm |
| Muud näitajad | |
| Password protection | Jah |
| Password protection type | BIOS/User |
| Market positioning | Gaming |
| SSD form factor | M.2 |
| Memory channels | Dual-channel |
| Anti-glare screen | Jah |
| Processor manufacturer | Intel |
| NVMe | Jah |
| USB 3.2 | 3 |
| Windows Hello | Jah |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Dolby Vision |
| RGB colour space | DCI-P3 |
| Performance cores | 8 |
| Repairability Index | 9.9 |
| Colour Gamut | 100 % |
| Processor generation | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Introduction year | 2025 |
| Unit Box Height | 0.35 |
| Unit Box Length | 0.49 |
| Unit Box Width | 0.105 |
| CnCode | 84713000 |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5.4 GHz |
| Screen refresh rate | 240Hz |
| SSD type | PCIe 4.0 NVMe M.2 |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.01801 cubm |
| Product Net Weight | 3.3 kg |
| Unit Calculated Weight | 6.2 kg |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| Microsoft Copilot | Jah |
| Summary | ASUS ROG Strix SCAR 18 G835LX-SA008W. Product type: Laptop, Form factor: Clamshell. Processor family: Intel Core Ultra 9, Processor model: 275HX. Display diagonal: 45.7 cm (18"), HD type: WQXGA, Display resolution: 2560 x 1600 pixels. Internal memory: 64 GB, Internal memory type: DDR5-SDRAM. Total storage capacity: 2 TB, Storage media: SSD. On-board graphics card model: Intel® Graphics, Discrete graphics card model: NVIDIA GeForce RTX 5090. Operating system installed: Windows 11 Home. Product colour: Black |
| Product colour | Black |
| Colour name | Off Black |
| USB Type-C charging port | Jah |
| Fast charging | Jah |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Jah |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Jah |
| Discrete graphics card memory | 24 GB |
| NPU performance up to | 13 TOPs |
| AI software frameworks supported by NPU | DirectML/ONNX RT/OpenVINO/WebNN/Windows ML |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| Total SSDs capacity | 2000 GB |
| Discrete graphics card | Jah |
| Discrete graphics card model | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| On-board graphics card | Jah |
| On-board graphics card family | Intel® Graphics |
| On-board graphics card model | Intel® Graphics |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 4.6 GHz |
| GPU performance up to | 8 TOPs |
| Sparsity support | Jah |
| Total processor performance up to | 36 TOPs |
| Windows Studio effects support | Jah |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 3 |
| Discrete GPU manufacturer | NVIDIA |
| Face recognition | Jah |
| Infrared (IR) camera | Jah |
| Copilot key | Jah |
| Thunderbolt 5 ports quantity | 2 |
| Front camera HD type | Full HD |
| Keyboard backlit colour | RGB |
| Fast charging time (50%) | 30 min |
| Keyboard backlit zone | Per-key RGB |
| Intel® Thunderbolt 5 | Jah |
| Efficient cores | 16 |
| Efficient-core base frequency | 2.1 GHz |
| Performance-core base frequency | 2.7 GHz |
| Processor base power | 55 W |
| Maximum turbo power | 160 W |
| Loomulik kuvasuhe | 16:10 |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Tootja koduleht | https://rog.asus.com/laptops/rog-strix/rog-strix-scar-18-2025/ |
| Antenni tüüp | 2x2 |
| Kiibistik ( Chipset) | Intel HM870 Express |
| AC-adapteri väljundvool | 19 A |
| Toote kaal | 3300 g |
| Combo headphone/mic port | Jah |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Mobile network connection | Ei |
| HDMI version | 2.1 |
| Seadme tüüp | Laptop |
| Memory form factor | SO-DIMM |
| Motherboard chipset | Intel HM870 Express |
| Maksimaalne värskendussagedus | 240 Hz |
| Number of built-in speakers | 4 |
| NVIDIA G-SYNC | Jah |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Audio system | Smart Amp |
| Built-in microphone | Jah |
| Display brightness | 500 cd/m² |
| Ethernet LAN data rates | 10/100/1000/2500 Mbit/s |
| Front camera resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Graphics Controller | Discrete |
| Headphones jack | 1 |
| Height (front) | 23.5 mm |
| Height (rear) | 32 mm |
| Max memory (RAM) | 64GB |
| Memory layout (slots x size) | 2 x 32 GB |
| Mudeli originaalnimi | G835LX-SA008W |
| Panel Type | Mini LED |
| Product line | Consumer |
| Thunderbolt | 2 |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||