Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 23.71 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Elevate your business experience with the sleek and ultraportable Modern 15 F1M. Its ultra thin and light design is featured with up to an Intel® Core™ 7 processor. With a long-lasting battery and a full complement of I/O ports, whether you are in the office, commuting or traveling, you will enjoy all-day power and productivity.
Shine Bright
The slim and lightweight Modern Series feels every touch on its curved body, providing the perfect grip. Urban Silver mirrors the beauty of the future and technology, Platinum Gray embodies the shimmering of the galaxy, and the Modern Series intertwines light with shadow hues to create a mesmerizing play of light and shadow.
| Tootja | MSI |
| Tootekood | MODERN 15 F13MG-471NL |
| EAN | 4711377306584 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tooteseeria | Modern |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Clamshell |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 15.6 " |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pixels |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| HD tüüp | Full HD |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | i5-1334U |
| Protsessori Turbo Boost sagedus | 4.6 GHz |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Protsessorituumad | 10 |
| Protsessori harud | 12 |
| Protsessori vahemälu | 12 MB |
| .: Mälu :. | |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Maksimaalne sisemälu | 64 GB |
| Mälu taktsagedus | 3200 MHz |
| Mälupesad | 2x SO-DIMM |
| .: Kõvaketas :. | |
| SSD ketta maht | 512 GB |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Optiline draiv | |
| Optilise seadme tüüp | Ei |
| .: Võrgustumine :. | |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Lisaseadmed | |
| Integreeritud kaardilugeja | Jah |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Klaviatuur ja hiir | |
| Numbriklaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgus | Jah |
| Osutamisseade | Touchpad |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akuelementide arv | 3 |
| Aku mahutavus | 45.6 Wh |
| AC-adapteri toide | 65 W |
| Turvalisus | |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Jah |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) versioon | 2.0 |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 358.9 mm |
| Kõrgus | 19.9 mm |
| Sügavus | 235.9 mm |
| Muud näitajad | |
| Market positioning | Business |
| SSD form factor | M.2 |
| Anti-glare screen | Jah |
| Processor manufacturer | Intel |
| NVMe | Jah |
| Performance cores | 2 |
| Processor generation | 13th gen Intel® Core™ i5 |
| Unit Box Height | 0.077 |
| Unit Box Length | 0.465 |
| Unit Box Width | 0.301 |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4.6 GHz |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.010575/0.01078 cubm |
| Unit Calculated Weight | 2.83 kg |
| Summary | MSI Modern 15 F13MG-471NL. Product type: Laptop, Form factor: Clamshell. Processor family: Intel® Core™ i5, Processor model: i5-1334U. Display diagonal: 39.6 cm (15.6"), HD type: Full HD, Display resolution: 1920 x 1080 pixels. Internal memory: 16 GB, Internal memory type: DDR4-SDRAM. Total storage capacity: 512 GB, Storage media: SSD. On-board graphics card model: Intel Iris Xe Graphics. Operating system installed: Windows 11 Home. Product colour: Grey. Weight: 1.7 kg |
| Product colour | Grey |
| Colour name | Platinum Gray |
| USB Type-C charging port | Jah |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Jah |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 3 |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Discrete graphics card | Ei |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card | Jah |
| On-board graphics card family | Intel Iris Xe Graphics |
| On-board graphics card model | Intel Iris Xe Graphics |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN controller model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.4 GHz |
| Privacy camera | Jah |
| Privacy type | Privacy shutter |
| Copilot key | Jah |
| Front camera HD type | HD |
| Original brand name | MSI |
| Keyboard backlit colour | White |
| WLAN controller manufacturer | Intel |
| Efficient cores | 8 |
| Processor base power | 15 W |
| Maximum turbo power | 55 W |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Cable lock slot | Jah |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Tootja koduleht | https://www.msi.com/index.php |
| Toote kaal | 1700 g |
| Combo headphone/mic port | Jah |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Mobile network connection | Ei |
| Seadme tüüp | Laptop |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Speakers manufacturer | Nahimic |
| Audio system | Nahimic 3 |
| Front camera resolution | 1280 x 720 pixels |
| Housing material | Plastic |
| Memory layout (slots x size) | 2 x 8 GB |
| Speaker power | 2 W |
| Video capturing speed | 30 fps |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||