Bosch Serie 4 SPV4HMX10E. Seadme paigaldus: Täielikult sisseehitatud, Toote suurus: Kompaktne, Kontrolli tüüp: Nööbid. Asetuste arv: 10 kohta, Müraemissiooni klass: B, Müratase: 44 dB. Jalgade reguleerimine: 6 cm, Juhtrakenduste tugi: Home Connect. Energiatõhususe klass: E, Veekulu tsükli kohta: 9,5 l, Energiatarve 100 tsükli kohta: 76 kWh. Laius: 448 mm, Sügavus: 550 mm, Kõrgus: 815 mm
Tootja Bosch
Tootekood SPV4HMX10E
EAN 4242005421824
Google link lisainfo
Garantiiaeg 24 kuud
.: Üldised andmed :.
Tootja Bosch
.: Üldised omadused :.
AquaSensor-funktsioon Jah
AquaStop-funktsioon Jah
Asetuste arv 10 kohta
Nõudepesuprogrammid Intensiivne, Quick 65°C, Öko, Eco 45 °C, Eco 65°C
Tsükli kestus 220 min
Viitstardi taimer Jah
Viitstart (maksimaalne) 24 h
.: Disain :.
Paigaldamisvalmis Ei
Maksimaalne nõude suurus (ülemine korv) 5 cm
WiFi kontroll Jah
Restide materjal Roostevaba teras
Toote suurus Kompaktne
Sisselasketoru pikkus 1,65 m
Väljalasketoru pikkus 2,05 m
Ukse värv Ei ole kohaldatav
Kontrolli tüüp Nööbid
Tooteseeria Dishwasher
.: Toimimine :.
Kuivatusjõudlus B
Seadme paigaldus Täielikult sisseehitatud
Müraemissiooni klass B
.: Ekraan :.
Sisseehitatud ekraan Jah
.: Pesad & liidesed :.
Juhtme pikkus 1,75 m
Võimsus ja energiatarve
Veekulu tsükli kohta 9,5 l
Energiakulu tsükli kohta 0,755 kWh
Ühendatud koormus 2400 W
AC-sisendpinge 220 - 240 V
AC-sisendsagedus 50/60 Hz
Energiatõhususe klass E
Vool 10 A
.: Võimsus :.
Kuivatustõhususe indeks (EL 2017/1369) 1,061
Energiatõhususe skaala A-st G-ni
Energiatõhususe indeks (EEI) 55,9
Energiatarve 100 tsükli kohta 76 kWh
Kaubamärgile omased tunnused
Boschi tehnoloogiad (nõudepesu) EfficientDry, Rackmatic®, VarioDrawer, VarioFlex Baskets
.: Tehnilised andmed :.
Nutitelefoni kaughaldus Jah
Garantii 24
Ergonoomika
Põrandavalgustuse indikaator Jah
Juhtrakenduste tugi Home Connect
Automaatne pesuaine doseerimine Jah
Korvide reguleerimine Ülemine
Reguleeritavad jalad Jah
Jääkaja näidik Jah
Jalgade reguleerimine 6 cm
.: Pakendi andmed :.
Pakendi sügavus 680 mm
Pakendi laius ( mm ) 530 mm
Pakendi kõrgus ( mm ) 880 mm
Pakendi kaal 31,4 kg
Kohandatud paneeli kaal (min) 2,5 kg
Kohandatud paneeli kaal (max) 7,5 kg
Sügavus avatud uksega 115,5 cm
Paigalduskoha laius 45 cm
Paigalduskoha sügavus 55 cm
Paigalduskoha kõrgus (min) 81,5 cm
Paigalduskoha kõrgus (max) 87,5 cm
Toote kaal 29,6 kg
Laius 448 mm
Sügavus 550 mm
Kõrgus 815 mm