Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Trust Ozaa+. Toote kuju: Parempoolne. Liikumistuvastuse tehnoloogia: Optiline, Seadme liides: RF juhtmeta ühendus + Bluetooth, Liikumise resolutsioon: 3200 DPI, Klahvide tüüp: Sissevajutatavad nupud, Nuppude arv: 6, Skrolli tüüp: Ratas. Toiteallikas: Patareid/kaabel. Töötab mistahes pinnal. Toote värv: Valge
| Tootja | TRUST |
| Tootekood | 24935 |
| EAN | 8713439249354 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Toote värv | Valge |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| .: Toimimine :. | |
| Kerimisrataste arv | 2 |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optiline |
| Kohandatav liikumise resolutsioon | Jah |
| Nuppude arv | 6 |
| Nupu funktsioonid | DPI lüliti, Edaspidine liikumine, Väljas, Sees, Tagasi (toiming) |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Toiteallikas | Patareid/kaabel |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Toote kaal | 104 g |
| Muud näitajad | |
| Toote kuju | Parempoolne |
| USB Type-C required charging power (min) | 2 W |
| USB Type-C required charging power (max) | 5 W |
| Product colour | White |
| Summary | Trust Ozaa+. Form factor: Right-hand. Movement detection technology: Optical, Device interface: RF Wireless + Bluetooth, Movement resolution: 3200 DPI, Buttons type: Pressed buttons, Buttons quantity: 6, Scroll type: Wheel. Power source: Batteries/Cable. Works on any surface. Product colour: White |
| Unit Calculated Weight | 0.254 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.001347 cubm |
| Units per Shipping Box | 24 |
| USB Type-C laadimisport | Jah |
| Tarvitamisjärgselt taaskasutatud plastik | 60 protsenti |
| Unit Box Width | 0.13 |
| Unit Box Length | 0.145 |
| Unit Box Height | 0.055 |
| USB Type-C charging port | Jah |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Scroll type | Wheel |
| Buttons quantity | 6 |
| Button functions | Back/DPI switch/Forward/Off/On |
| Receiver included | Jah |
| Wireless receiver interface | USB Type-A |
| Scrolling directions | Vertical/Horizontal |
| Number of movement resolution modes | 3 |
| Customizable movement resolution | Jah |
| USB power delivery | Ei |
| Multi-device support | Jah |
| Multiseadme tugi | Jah |
| Feet material | Ultra High Molecular Weight Polyethylene (UPE) |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 11 |
| Post-consumer recycled plastic | 60 % |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ei |
| Juhtmeta vastuvõtja liides | USB tüüp A |
| Silent click | Jah |
| On/off nupp | Jah |
| Vaikne klikk | Jah |
| Vajalik laadimisvõimsus (min) | 2 W |
| Vastuvõtja tüüp | Nanovastuvõtja |
| Vajalik laadimisvõimsus (max) | 5 W |
| Liikumise resolutsioonide režiimide arv | 3 |
| Klahvide tüüp | Sissevajutatavad nupud |
| Laadimispordi tüüp | USB tüüp-C |
| Kerimissuund | Vertikaalne/horisontaalne |
| Kujutegur | Right-hand |
| Liikumise resolutsioon | 3200 DPI |
| Programmeeritavad hiirenupud | Jah |
| Skrolli tüüp | Ratas |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Taaslaetav | Jah |
| Toetatud mobiilsed operatsioonisüsteemid | Android, iOS |
| Muud toetatud operatsioonisüsteemid | ChromeOS |
| Vastuvõtja kaasa arvatud | Jah |
| Jalgade materjal | Ultra High Molecular Weight Polyethylene (UPE) |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Töötab mistahes pinnal | Jah |
| Laius | 80 mm |
| Tootja koduleht | https://www.trust.com/en/product/24935-ozaa-multi-device-wireless-mouse-white |
| Laius | 80 mm |
| Sügavus | 120 mm |
| Kõrgus | 46 mm |
| Sügavus | 120 mm |
| Kõrgus | 46 mm |
| Toote materjal | Akrüülnitriil butadieen stüreen (ABS) |
| Seadme liides | RF juhtmeta ühendus + Bluetooth |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Otstarve | Kontor |
| Sisse/välja lüliti | Jah |
| LED indicators | Jah |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 11.0 Big Sur/Mac OS X 12.0 Monterey/Mac OS X 13.0 Ventura |
| Mobile operating systems supported | Android/iOS |
| Number of scroll wheels | 2 |
| Packaging content | Mouse Storable USB micro receiver Charge cable User guide |
| Programmable mouse buttons | Jah |
| Purpose | Office |
| Rechargeable | Jah |
| Windows operating systems supported | Windows 10/Windows 11 |
| Works on any surface | Jah |
| Device interface | RF Wireless + Bluetooth |
| Mudel | OZAA+ |
| Movement Detection Technology | Optical |
| Movement Resolution | 3200 DPI |
| Power Source | Batteries/Cable |
| Receiver type | Nano receiver |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||