Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Trust Bayo+. Toote kuju: Parempoolne, Vertikaalne. Liikumistuvastuse tehnoloogia: Optiline, Seadme liides: RF juhtmeta ühendus + Bluetooth, Liikumise resolutsioon: 2400 DPI, Klahvide tüüp: Sissevajutatavad nupud, Nuppude arv: 6, Skrolli tüüp: Ratas. Toiteallikas: Patareid. Toote värv: Valge
| Tootja | TRUST |
| Tootekood | 25399 |
| EAN | 8713439253993 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Valge |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Ergonoomiline disain | Jah |
| .: Toimimine :. | |
| Kerimisrataste arv | 1 |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optiline |
| Kohandatav liikumise resolutsioon | Jah |
| Nuppude arv | 6 |
| Nupu funktsioonid | DPI lüliti, Edaspidine liikumine, Tagasi (toiming) |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Toiteallikas | Patareid |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Toote kaal | 116 g |
| Muud näitajad | |
| Customizable movement resolution | Jah |
| USB Type-C laadimisport | Jah |
| Juhtmeta vastuvõtja liides | USB tüüp A |
| Garantiiaeg | 2 aasta(t) |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Unit Box Width | 0.125 |
| Unit Box Length | 0.14 |
| Unit Box Height | 0.08 |
| Toote kuju | Parempoolne |
| Multiseadme tugi | Jah |
| Multi-device support | Jah |
| USB power delivery | Ei |
| Number of movement resolution modes | 4 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Scrolling directions | Vertical |
| Wireless receiver interface | USB Type-A |
| Receiver included | Jah |
| Button functions | Back/DPI switch/Forward |
| Buttons quantity | 6 |
| Scroll type | Wheel |
| Surface coloration | Monochromatic |
| User guide | Jah |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Vertical design | Jah |
| Units per Shipping Box | 30 |
| Unit Calculated Volume | 0.001882 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.264 kg |
| Summary | Trust Bayo+. Form factor: Right-hand, Vertical design. Movement detection technology: Optical, Device interface: RF Wireless + Bluetooth, Movement resolution: 2400 DPI, Buttons type: Pressed buttons, Buttons quantity: 6, Scroll type: Wheel. Power source: Batteries. Product colour: White |
| Product colour | White |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 11 |
| USB Type-C charging port | Jah |
| USB Type-C required charging power (max) | 5 W |
| USB Type-C required charging power (min) | 2 W |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ei |
| Vajalik laadimisvõimsus (min) | 2 W |
| Vertikaalne | Jah |
| Vaikne klikk | Jah |
| Silent click | Jah |
| On/off nupp | Jah |
| Liikumise resolutsioonide režiimide arv | 4 |
| Vajalik laadimisvõimsus (max) | 5 W |
| Vastuvõtja tüüp | Mikro-vastuvõtja |
| Laadimispordi tüüp | USB tüüp-C |
| Klahvide tüüp | Sissevajutatavad nupud |
| Kerimissuund | Vertikaalne |
| Kujutegur | Right-hand |
| Liikumise resolutsioon | 2400 DPI |
| Skrolli tüüp | Ratas |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Taaslaetav | Jah |
| Muud toetatud operatsioonisüsteemid | ChromeOS |
| Aku tüüp | Sisseehitatud aku |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Vastuvõtja kaasa arvatud | Jah |
| Juhtmevaba ulatus | 10 m |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Laius | 77 mm |
| Tootja koduleht | https://www.trust.com/en/product/25399-bayo-multidevice-ergonomic-wireless-mouse-white |
| Laius | 77 mm |
| Sügavus | 120 mm |
| Kõrgus | 73 mm |
| Sügavus | 120 mm |
| Kõrgus | 73 mm |
| Aku eluiga | 3 kuu(d) |
| Seadme liides | RF juhtmeta ühendus + Bluetooth |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmevaba |
| Ergonomic design | Jah |
| Otstarve | Kontor |
| Sisse/välja lüliti | Jah |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 12.0 Monterey/Mac OS X 13.0 Ventura/Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Packaging content | Wireless mouse USB micro receiver USB charge cable User Guide |
| Purpose | Office |
| Rechargeable | Jah |
| Windows operating systems supported | Windows 10/Windows 11 |
| Battery type | Built-in battery |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Device interface | RF Wireless + Bluetooth |
| Mudel | Bayo+ |
| Movement Detection Technology | Optical |
| Movement Resolution | 2400 DPI |
| Power Source | Batteries |
| Receiver type | Micro receiver |
| Service life of battery | 3 month(s) |
| Wireless range | 10 m |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||