Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Case Type 3U rack|CPU's AMD EPYC|Maximum number of CPUs 8|Memory type DDR5|Memory slots 4|PSU Redundant-Power-Capable|PSU Output Power 2200 Watts|GPU quantity 1
| Tootja | SUPERMICRO |
| Tootekood | AS-3015MR-H8TNR |
| EAN | 672042891412 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 12 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.supermicro.com/en/products/system/microcloud/3u/as-3015mr-h8tnr |
| .: Mälu :. | |
| Mälupesad | 4 |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.1729 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 45.5 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 67 cm |
| Transpordipakendi laius | 30 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 86 cm |
| Unit Calculated Weight | 45.5 kg |
| Product Net Weight | 45 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.1729 cubm |
| CnCode | 84715000 |
| Unit Box Width | 0.3 |
| Unit Box Length | 0.86 |
| Unit Box Height | 0.67 |
| GPU Quantity | 1 |
| Case Type | 3U rack |
| CPU's | AMD EPYC |
| Maximum number of CPUs | 8 |
| PSU | Redundant-Power-Capable |
| PSU Output Power | 2200 Watts |
| Netokaal | 45 kg |
| Brutokaal | 45.5 kg |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
