Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 12.93 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Instinct® Crossover - Standard Edition
Blue Granite
| Tootja | Garmin |
| Tootekood | 010-02730-04 |
| EAN | 753759305727 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | www.garmin.com/en-ZA/p/819761/pn/010-02730-04 |
| .: Üldised omadused :. | |
| Kiirendusmõõtur | Jah |
| .: Disain :. | |
| Watch case size | 45 mm |
| Watch case colour | Blue |
| Watch case material | Fibre Reinforced Plastic (FRP),Stainless steel |
| Toote värv | Blue |
| .: Mälu :. | |
| Sisemälu | 64MB |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 0.9 " |
| Ekraani resolutsioon | 176 x 176 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | MIP |
| Ekraani resolutsioon | 176 x 176 |
| Ekraani diagonaal | 0.9" |
| .: Võrgustumine :. | |
| WiFi | Ei |
| Bluetooth | Jah |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB port | Ei |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Aku tüüp | Lithium-Ion rechargeable |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Aku tööiga (maksimaalne) | 672 hours |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kaamera | Ei |
| Funktsioonid | |
| Blood oxygen sensor | Jah |
| Mudeli originaalnimi | 010-02730-04 |
| Muud funktsioonid | |
| Mobile network connection | Ei |
| Navigeerimine | |
| Galileo | Jah |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 0.053 kg |
| Brutokaal | 0.2 kg |
| Laius | 45 mm |
| Sügavus | 45 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 45.0 x 45.0 x 16.2 mm |
| Toote kaal | 65 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.0007245 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 0.2 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 7 cm |
| Transpordipakendi laius | 9 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 11.5 cm |
| Muud andmed | |
| Pedometer | Jah |
| Unit Calculated Weight | 0.2 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.0007245 cubm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| CnCode | 91021200 |
| Unit Box Width | 0.09 |
| Unit Box Length | 0.115 |
| Unit Box Height | 0.07 |
| Lens material | Glass |
| Removable strap | Jah |
| Product Net Weight | 0.053 kg |
| Weather display | Jah |
| Calendar notifications | Jah |
| Battery life (power save mode) | 1704 h |
| Barometric altimeter | Jah |
| Stopwatch | Jah |
| Thermometer | Jah |
| Band size | One Size |
| Band material | Silicone |
| Calendar | Jah |
| Market positioning | Smartwatch |
| SMS notifications | Jah |
| Active minutes | Jah |
| Advanced workouts | Jah |
| Heart rate data transfer | ANT+ |
| Battery life (GPS mode) | 25 h |
| Workout tracking | Jah |
| Personal goals | Jah |
| Wrist size range | 135 - 230 mm |
| Activity tracker | Jah |
| Summary | Garmin Instinct Crossover - Standard Edition. Display diagonal: 2.29 cm (0.9"), Display technology: MIP, Display resolution: 176 x 176 pixels. GPS (satellite). Weight: 65 g. Waterproof up to: 100 m, Band material: Silicone, Band colour: Blue, Band size: One Size |
| Smart notifications | Jah |
| Quality of sleep | Jah |
| Suggested gender | Male |
| Colour name | Granite Blue |
| Music control | Jah |
| Closure type | Single prong strap buckle |
| Buckle colour | Grey |
| Magnetic charging connector | Jah |
| Calories burned | Jah |
| Distance travelled | Jah |
| Find my phone function | Jah |
| Activity monitoring | Jah |
| Alarm clock | Jah |
| Band colour | Blue |
| Electronic compass | Jah |
| GLONASS | Jah |
| GPS (satellite) | Jah |
| Heart rate monitor | Jah |
| Near Field Communication (NFC) | Jah |
| Vibrating motor | Jah |
| Battery life | 28 day(s) |
| Battery type | Built-in battery |
| Display size (HxV) | 23 x 23 mm |
| FM Radio | Ei |
| GPS / geotagging | Jah |
| Shape | Round |
| Thickness | 16.2 mm |
| Timer | Jah |
| Water resistance | 10 ATM |
| Waterproof | Jah |
| Waterproof up to | 100 m |
| Wireless connections | Bluetooth/WLAN |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||