Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 26.02 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Elevated, effortless and secure
ASUS ExpertBook B1 offers extensive customization options to empower your business. Designed with productivity in mind, it features AI capabilities such as AI ExpertMeet, Copilot in Windows, and AI noise-canceling technology enables you do your best. Powered by the latest Intel® Core™ 7 processor and offering military-grade durability1, it is engineered to handle various tasks smoothly. It includes a full set of I/O ports, fast connection up to Wi-Fi 6E, and advanced security features. Lightweight with long battery life and stunning visuals and audio, it provides flexibility wherever you work. ASUS ExpertBook B1 streamlines your workflow to keep you productive.
| Tootja | ASUS |
| Tootekood | 90NX0801-M01ZZ0 |
| EAN | 4711387889800 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tooteseeria | ExpertBook |
| Mudeli number | B1503CVA-S71834X |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Grey |
| Kujutegur | Clamshell |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 15.6" |
| Ekraani resolutsioon | 1920x1080 |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| HD tüüp | Full HD |
| LED-tagantvalgustus | Jah |
| Ekraani pind | Non-Glare |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori sagedus | 1400 MHz |
| Protsessori perekond | Intel Core 5 |
| Protsessori mudel | 120U |
| Protsessori Turbo Boost sagedus | 5 GHz |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Protsessorituumad | 10 |
| Protsessori harud | 12 |
| Protsessori vahemälu | 12 MB |
| .: Mälu :. | |
| Sisemälu | 16GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Maksimaalne sisemälu | 64 GB |
| Mälupesad | 2x SO-DIMM |
| .: Kõvaketas :. | |
| SSD ketta maht | 512 GB |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Graafikakaart | |
| Graafikaadapter | Intel UHD Graphics |
| Graafikakaardi videomälu | Integrated |
| .: Audio :. | |
| Sisseehitatud mikrofon | Built-in |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| .: Kaamera :. | |
| Esikaamera | Jah |
| Sisseehitatud kaamera | Jah |
| Optiline draiv | |
| Optilise seadme tüüp | none |
| .: Võrgustumine :. | |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| Wireless LAN | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Gigabit |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Klaviatuur ja hiir | |
| Klaviatuuri keel | ENG |
| Numbriklaviatuur | Jah |
| Osutamisseade | Touchpad |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akuelementide arv | 3 cells |
| Akutehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| AC-adapteri toide | 65 W |
| AC-adapteri sagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-adapteri sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-adapteri väljundpinge | 20 V |
| Turvalisus | |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Jah |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) versioon | 2.0 |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 359.5 mm |
| Kõrgus | 19.9 mm |
| Sügavus | 232.2 mm |
| Muud näitajad | |
| Password protection | Jah |
| Password protection type | BIOS/HDD/User |
| Market positioning | Work |
| SSD form factor | M.2 |
| Anti-glare screen | Jah |
| Processor manufacturer | Intel |
| NVMe | Jah |
| USB 3.2 | 2 |
| RGB colour space | NTSC |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR/EPEAT Climate +/Forest Stewardship Council (FSC) Recycled/TCO |
| Performance cores | 2 |
| Repairability Index | 9.5 |
| Colour Gamut | 45 % |
| Processor generation | Intel Core (Series 1) |
| Unit Box Height | 0.3 |
| Unit Box Length | 0.5 |
| Unit Box Width | 0.08 |
| CnCode | 84713000 |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5 GHz |
| Screen refresh rate | 60Hz |
| SSD type | M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Compliance certificates | REACH |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.012/0.013 cubm |
| Product Net Weight | 1.64 kg |
| Unit Calculated Weight | 3.07 kg |
| Summary | ASUS ExpertBook B1 B1503CVA-S71834X. Product type: Laptop, Form factor: Clamshell. Processor family: Intel Core 5, Processor model: 120U. Display diagonal: 39.6 cm (15.6"), HD type: Full HD, Display resolution: 1920 x 1080 pixels. Internal memory: 16 GB, Internal memory type: DDR5-SDRAM. Total storage capacity: 512 GB, Storage media: SSD. On-board graphics card model: Intel Graphics. Operating system installed: Windows 11 Pro. Product colour: Black, Grey. Weight: 1.64 kg |
| Product colour | Black,Grey |
| Colour name | Gentle Grey |
| USB Type-C charging port | Jah |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Jah |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Discrete graphics card | Ei |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card | Jah |
| On-board graphics card family | Intel® Graphics |
| On-board graphics card model | Intel® Graphics |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 2 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.8 GHz |
| M.2 SSD size | 2280 (22 x 80 mm) |
| Privacy camera | Jah |
| Privacy type | Privacy shutter |
| Efficient cores | 8 |
| Efficient-core base frequency | 0.9 GHz |
| Performance-core base frequency | 1.4 GHz |
| Processor base power | 15 W |
| Maximum turbo power | 55 W |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Cable lock slot | Jah |
| Cable lock slot type | Kensington |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Tootja koduleht | https://www.asus.com/laptops/for-work/expertbook/asus-expertbook-b1-b1503/ |
| Antenni tüüp | 2x2 |
| AC-adapteri väljundvool | 3.25 A |
| Toote kaal | 1640 g |
| Combo headphone/mic port | Jah |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Mobile network connection | Ei |
| HDMI version | 1.4 |
| Seadme tüüp | Laptop |
| Memory form factor | SO-DIMM |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Audioväljundi kanalid | 1 |
| Audio system | Dirac |
| Built-in microphone | Jah |
| Ethernet LAN data rates | 10/100/1000 Mbit/s |
| Graphics Controller | Integrated |
| Mudeli originaalnimi | B1 |
| Product line | Commercial |
| USB-C | 2 |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||