Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Twisted connection USB-C <-> USB-C Data and Charging AXAGON BUCM-CM10TB TWISTER USB 2.0 cable with USB-C male connectors at both ends. The cable is designed for fast data transfers and notebook, phone, tablet and other mobile device charging. It supports up to 480 Mb/s data transfer and charging with current up to 3A.
Durable data and power cable with extended service life is equipped with metal terminals, connectors with a nickel-plated surface and gold-plated contacts. Cable conductors are made of Tin-plated oxygen free copper. High-quality cable insulation, made of flexible TPE, guarantees maximum durability and also maintains sufficient flexibility. Thanks to the twisted and winding design, the cable takes up a minimum of space and is an ideal accessory for the car. In the shortened state, the cable is only 35 cm long and does not obstruct anywhere. When stretched, it comfortably reaches 60 cm away from the socket.
Power cables 22AWG (lower number = larger cross-section and lower wire resistance) guarantee fast charging of phones and other mobile devices. Cable also supports notebook charging using Power Delivery 60W technology. Data wires 30AWG together with high-quality shielding, ensure reliable data transmission. Double shielding protects transmitted signals from adverse interference.
Durable cable gland reduces dangerous cable bending. The mechanical resistance of the cable is also increased by the aluminum terminal covers.
| Tootja | AXAGON |
| Tootekood | BUCM-CM10TB |
| EAN | 8595247905895 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.axagon.eu/en/produkty/bucm-cm10tb?ami=72 |
| Seadme tüüp | Cable |
| Ühilduvad tooted | for laptops, mobile phones and smartphones, tablets, powerbanks and more |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| Toote värv | Black |
| .: Toimimine :. | |
| USB Power Delivery up to | 60 W |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 480 Mbit/s |
| USB Power Delivery kuni | 60 W |
| Kaabli pikkus | 0,6 m |
| Pistmik 1 | USB C |
| Pistmikukontaktide kate | Kuld |
| USB versioon | USB 2.0 |
| Kaabli pikkus | 0.6 m |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Sisendpinge | 20 V |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Pistmiku materjal | Nikkel |
| Compliance certificates | CE/RoHS |
| Pistmik 2 | USB C |
| Andmeedastus | |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus | 0,48 Gbit/s |
| Funktsioonid | |
| Ühendusklemmi kaitse | Jah |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Ühendusklemmi kaitsme materjal | Alumiinium |
| Sisendi vool (maks) | 3 A |
| Kaabli materjal | Tinavask |
| AWG-juhtme läbimõõt | 22 |
| Kaabli läbimõõt | 4,2 mm |
| Kaabli varjestuse materjal | Termoplast-elastomeer (TPE) |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| Mudeli originaalnimi | BUCM-CM10TB TWISTER USB-C <> USB-C cable 0.6 m |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Hanging box |
| Unit Box Length | 0.02 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| AWG wire size | 22 |
| USB power delivery | Jah |
| USB/Lightning cable type | USB-C to USB-C |
| Unit Box Height | 0.2 |
| Connector contacts plating | Gold |
| Unit Box Width | 0.13 |
| Unit Calculated Volume | 0.00052 cubm |
| Product Net Weight | 0.03 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.03 kg |
| Summary | Axagon BUCM-CM10TB TWISTER USB-C <> USB-C cable 0.6 m. Cable length: 0.6 m. Connector 1: USB C, Connector 2: USB C, USB version: USB 2.0, Maximum data transfer rate: 0.48 Gbit/s, Connector contacts plating: Gold, Product colour: Black |
| Fast charging | Jah |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| Connector material | Nickel |
| Cable jacket material | Thermoplastic elastomer (TPE) |
| Conductor material | Tinned copper |
| Input current (max) | 3 A |
| Connector shield material | Aluminium |
| Connector shielding | Jah |
| Connector 1 | USB C |
| Connector 2 | USB C |
| Country of origin | China |
| Cable diameter | 4.2 mm |
| Certification | CE, RoHS |
| Connectors | USB C type C male |
| Maximum data transfer rate | 480 Mbit/s |
| USB-C | 2 |
| Toote kaal | 29 g |
| Pikkus | 0.6 m |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||