Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 7.88 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Hisense HS3100. Audioväljundi kanalid: 3.1 kanalid, RMS-nimivõimsus: 480 W, Audio dekoodrid: DTS Virtual:X, Dolby Digital. Soundbar-kõlari RMS-võimsus: 180 W. Bassikõlari tüüp: Aktiivne bassikõlar, Bassikõlari ühilduvus: Juhtmevaba, Bassikõlarite RMS-võimsus: 180 W. Toote värv: Must. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud & juhtmevaba
| Tootja | Hisense |
| Tootekood | HS3100 |
| EAN | 6942351409085 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised omadused :. | |
| Audioväljundi kanalid | 3.1 kanalid |
| .: Disain :. | |
| Seinale kinnitatav | Jah |
| Toote värv | Must |
| .: Audio :. | |
| Ekvalaiser | Jah |
| Audio dekoodrid | DTS Virtual:X, Dolby Digital |
| .: Võrgustumine :. | |
| WiFi | Ei |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| AUX-sisend | Jah |
| Digitaalse audio optiline sisend | 1 |
| HDMI-versioon | 2.1 |
| Heli tagasikanal (ARC) | Jah |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud & juhtmevaba |
| USB port | Jah |
| Võimsus ja energiatarve | |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| .: Võimsus :. | |
| Soundbari energiakulu | 50 W |
| Soundbari kõlar | |
| Soundbar-kõlari RMS-võimsus | 180 W |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Mängurežiim | Jah |
| Multimeedia | |
| RMS-nimivõimsus | 480 W |
| Ergonoomika | |
| Ekvalaiseri režiimid | Mäng, Film, Muusika, Öö, Sport, TV |
| Madalsageduskõlar | |
| Bassikõlari ühilduvus | Juhtmevaba |
| Võimendi läbimõõt (bassikõlar) | 16,5 cm (6.5") |
| Bassikõlari sagedusvahemik | 40 - 20000 Hz |
| Bassikõlari tüüp | Aktiivne bassikõlar |
| Bassikõlar kaasa arvatud | Jah |
| Bassikõlarite RMS-võimsus | 180 W |
| Madalsageduskõlari asukoht | Eraldi |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Juhend | Jah |
| Kiirstardi juhend | Jah |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | Jah |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool, HDMI |
| Pakendi sügavus | 205 mm |
| Pakendi laius ( mm ) | 970 mm |
| Pakendi kõrgus ( mm ) | 480 mm |
| Pakendi kaal | 7,31 kg |
| Tagakõlari laius | 15 cm |
| Tagakõlari sügavus | 9 cm |
| Tagakõlari kõrgus | 6 cm |
| Soundbar-süsteemi kaal | 2,09 kg |
| Bassikõlari laius | 30 cm |
| Bassikõlari sügavus | 30 cm |
| Bassikõlari kõrgus | 16,1 cm |
| Bassikõlari kaal | 3,64 kg |
| Laius | 903 mm |
| Sügavus | 91 mm |
| Kõrgus | 60 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||