Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
MAG msi arsenal gaming
MSI's mainstream MAG series epitomizes stability and durability and is built to withstand the most intense gaming sessions. The entire lineup features robust construction with metallic-like hardness and excellent heat dissipation, ensuring stability for all critical gaming components.
Panoramic Display
To fulfill the desire for showcasing an ARGB PC build, the MAG PANO 130R Series features a 270-degree panoramic display, enhancing aesthetics and maintaining a clean design.
MAG Design Language
Built with a unified aesthetic in mind, the design features bold diagonal lines and sharp cut angles—perfectly matching MAG series motherboards, liquid coolers, and power supplies. It brings a cohesive, polished look to your entire PC build.
Rotatable GPU Bracket
One bracket, two orientations. A quick 90° rotation allows quick switching between horizontal and vertical GPU installations.(Riser cable sold separately)
Built with a unified aesthetic in mind, the design features bold diagonal lines and sharp cut angles—perfectly matching MAG series motherboards, liquid coolers, and power supplies. It brings a cohesive, polished look to your entire PC build.
| Tootja | MSI |
| Tootekood | MAG PANO 130R PZ |
| EAN | 4711377365758 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Seadme tüüp | PC |
| Tootja koduleht | https://www.msi.com/PC-Case/MAG-PANO-130R-PZ/Overview |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| Kujutegur | Midi Tower |
| Toote värv | Black |
| Laienduspesade arv | 7 |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| Ergonoomika | |
| Lähtestusnupp | Jah |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | MAG PANO 130R PZ |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Tarvikud kaasa arvatud | Pre-installed Fan Type Rear: 1 x 120 mm ARGB Fan, Side: 3 x 120 mm ARGB Fan (Reverse Blade Fan) |
| Summary | MSI MAG PANO 130R PZ. Form factor: Midi Tower, Type: PC, Product colour: Black. Supported power supply form factors: ATX. Side fans installed: 3x 120 mm, Rear fans installed: 1x 120 mm, Side radiator sizes supported: 120,140,360 mm. Supported HDD sizes: 2.5,3.5". Width: 232 mm, Depth: 460 mm, Height: 490 mm |
| Liquid cooling capability | Jah |
| Number of storage drives supported | 3 |
| Case product features | Transparent panel |
| Side fans installed | 3x 120 mm |
| Maximum PSU length | 180 mm |
| Supported power supply form factors | ATX |
| USB 3.2 | 2 |
| Unit Box Height | 0.56 |
| Unit Box Length | 0.58 |
| Unit Box Width | 0.335 |
| Unit Calculated Volume | 0.1088 cubm |
| Product Net Weight | 8.37 kg |
| Unit Calculated Weight | 10.1 kg |
| Side radiator sizes supported | 120/140/360 mm |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C ports quantity | 1 |
| On/off button | Jah |
| Number of rear fans supported (max) | 1 |
| Supported HDD sizes | 2.5/3.5 " |
| Number of top fans supported (max) | 3 |
| Number of side fans supported (max) | 3 |
| HDD/SSD combo cage | Jah |
| Combo headphone/mic port | Jah |
| Maximum graphics card length | 400 mm |
| Number of 2.5" bays | 3 |
| Number of 3.5" bays | 2 |
| Rear fans installed | 1x 120 mm |
| Supported motherboard form factors | ATX/micro ATX/Mini-ATX |
| 2.5" Internal | 3 |
| 3.5" Internal | 2 |
| ATX | Jah |
| Case Type | MidiTower |
| Headphones jack | 1 |
| Maximum CPU cooler height | 165 mm |
| MicroATX | Jah |
| MiniITX | Jah |
| Package weight | 10000 g |
| PSU | Not included |
| Rear radiator sizes supported | 120 mm |
| Top radiator sizes supported | 120/140/240/280/360 mm |
| USB-C | 1 |
| Laius | 232 mm |
| Sügavus | 460 mm |
| Kõrgus | 490 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 460 x 232 x 490 mm |
| Toote kaal | 8370 g |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||