Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Style with less heat damage*
with ThermoShield technology
Style your hair with ThermoShield technology. For a consistent temperature from hair root to tip, less heat damage and healthy looking hair. Intensity your hair shine with 2 x ionic care to create lots of beautifully, frizz-free styles.
- Same styling result achieved with lower heat exposure at 180°C vs HP8361 at 210°C
- *vs HP8361
- **vs BHS677
| Tootja | PHILIPS |
| Tootekood | BHS530/00 |
| EAN | 8710103974154 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Seadme tüüp | Straightening iron |
| Tootja koduleht | www.philips.com |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Silver |
| Toote värv | Purple |
| .: Toimimine :. | |
| Hair straightening | Jah |
| Hair curling | Ei |
| Hair texturizing | Ei |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Juhtme pikkus | 1.8 m |
| Funktsioonid | |
| Hangable | Jah |
| Vahelduvvoolu pinge | 110 - 240 V |
| Hanging type | Hanging ring |
| Mudeli originaalnimi | 5000 Series BHS530/00 Straightener |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 6 |
| Unit Box Height | 0.125 |
| Swivel cord | Jah |
| Number of heating levels | 12 |
| Plate depth | 105 mm |
| Plate material | Ceramic |
| Heat-up time | 30 sec |
| Temperature setting | 230 °С |
| Hair straigthener features | Indicator/Ionization |
| Ceramic coating | Jah |
| Unit Box Length | 0.375 |
| Unit Box Width | 0.095 |
| Unit Calculated Volume | 0.005184 cubm |
| Product Net Weight | 0.3 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.83 kg |
| Summary | Philips 5000 series BHS530/00 Straightener. Type: Straightening iron, Technology: Warm, Temperature (min): 120 °C. Product colour: Silver, Plate material: Ceramic, Hanging type: Hanging ring. Cord length: 1.8 m, Auto power off after: 30 min. Power source: AC, AC input voltage: 110 - 240 V. Plate width: 2.5 cm, Plate depth: 10.5 cm |
| Key lock | Jah |
| Auto power off | Jah |
| Built-in display | Ei |
| Ceramic heating system | Jah |
| Ionic function | Jah |
| Ready indicator | Jah |
| Adjustable Thermostat | Jah |
| Auto power off after | 30 min |
| Plate width | 25 mm |
| Power Source | AC |
| Technology | Warm |
| Temperature (max) | 230 °C |
| Temperature (min) | 120 °C |
| Warm-up time | 30 s |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||