Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 8.05 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Hair straightener MoistureProtect
| Tootja | PHILIPS |
| Tootekood | BHS838/00 |
| EAN | 8720689002134 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Seadme tüüp | Straightening iron |
| Tootja koduleht | www.philips.com |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Beige |
| Toote värv | Beige |
| .: Toimimine :. | |
| Hair straightening | Jah |
| Hair curling | Ei |
| Hair texturizing | Ei |
| Hair drying | Ei |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Juhtme pikkus | 2 m |
| Toide | |
| AC (toide) sisend | 1800 W |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 240 V |
| Mudeli originaalnimi | BHS838/00 |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| Summary | Philips 8000 series BHS838/00. Type: Straightening iron, Technology: Warm, Temperature (min): 120 °C. Product colour: Beige. Cord length: 2 m. Power: 1800 W, Power source: AC, AC input voltage: 240 V |
| Unit Calculated Weight | 1.08 kg |
| Product Net Weight | 0.3 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.007308 cubm |
| CnCode | 85163200 |
| Unit Box Width | 0.12 |
| Unit Box Length | 0.42 |
| Unit Box Height | 0.145 |
| Hair straigthener features | Indicator/Ionization/LCD display |
| Temperature setting | 230 °С |
| Heat-up time | 15 sec |
| Number of heating levels | 14 |
| Built-in display | Jah |
| Ionic function | Jah |
| Adjustable Thermostat | Jah |
| Power Source | AC |
| Technology | Warm |
| Temperature (max) | 230 °C |
| Temperature (min) | 120 °C |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||